[Toplam: 16   Ortalama: 4.3/5]

Konutlardaki ve iş yerlerinde dıştan baktığınız zaman gözle görülmeyen fakat sıva altında ve yapınızın daha iç kesimlerinde bulunan su tesisatlarında oluşan ve oluşması muhtemel kaçaklar su kaçağı tespit cropped-images.jpgdedektörleri ile termal kameraların göremediği her türlü su tesisat kaçakları tespit edilerek tesisat kaçakları risk analiz raporu size sunulabilir. Su kaçağı tespit dedektörleri en küçük bir su kaçağını dahi duyar ve tespit eder.Lakin termal kamera ise sadece sıcak su olduğu müddetçe su kaçağı tespiti için tesisat kaçakları risk analizi yapabilir. Her iki durumda işin sağlamlığı her zaman deneyimli Tesisat Kaçakları Ustasına en çok yük yüklenir. Olası bir tesisat kaçakları durum yada risk analizi ile özellikle Bodrum katlarda ve meskenlerde su basmalarının önüne geçmek kolaylaşır, daire içindeki tesisat borularının hepsi değil sadece lokal bir küçük kısım tadilat görür, baktığınız zaman onarım maliyetleri minimuma inebilir, gelen tesisat kaçakları risk analiz ustamızın Zaman’ı ve sizin zamanınız size kalır.İş gücü Zaman kaybı önlenmiş olacaktır.

Tesisat Kaçakları Risk Analizi 05324106459
4.3 (16)

Tesisat Kaçakları Risk Analizi 05324106459
4.3 (16)
” üzerine 5 düşünce

 • 24 Nisan 2017, 17:21
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar .Tesisat kaçakları ile ilgili sunduğunuz TESİSAT KAÇAKLARI RİSK ANALİZ raporu sayesinde sigorta şirketine boşuna para ödemekten kurtuldum Teşekkürler Tesisat kaçakları ustası ekip ve arkadaşlarına.

  Cevapla
  • 24 Nisan 2017, 17:22
   Kalıcı bağlantı

   Tesisat Kaçakları Risk Raporu ile su kaçak tespitinde devrim.. Teknolojik cihazlar ..

   Cevapla
 • 24 Nisan 2017, 17:23
  Kalıcı bağlantı

  Merhabalar ..Tesisat Kaçakları Risk analiz fiyatları için mail atabilirmisiniz..

  Cevapla
  • 24 Nisan 2017, 17:25
   Kalıcı bağlantı

   Tesisat Kaçakları risk analizi için mail adresiniz yeterli .Fiyat noktasında bulunduğunuz yerin uzaklığı oldukça etkili olduğunu bilmenizi isterim..

   Cevapla
 • 28 Mayıs 2017, 00:07
  Kalıcı bağlantı

  Tesisat Kaçakları için ayrıntılı bir rapor çalışması istedik..Kendileri bu konuda bize bayağı bir yardımcı oldular..Teşekkürler..

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir