Silivri Noktasal Tıkanıklık Açma 0532 410 64 59

SİLİVRİ Tıkanıklık Açma Bölümüne geçmiş bulunmaktasınız ,

Tıkanıklık neredeyse Silivri de her ev halkının başına gelebilecek bir durumdur. Silivri de özellikle de eski ve yeni bina tıkanıklık için fark etmiyor..Peki Silivri de tıkanıklık en çok nerelerde meydana geliyor?

Silivri de Tıkanıklık nasıl meydana gelir ? Silivri de tıkanıklık nasıl açılır ? Silivri de tıkanıklığı kendim nasıl açabilirim diyorsanız

Silivri de özellikle de eski bina ve konutlarda görülen tıkanmaların başında Silivri Tuvalet tıkanıklığı , Silivri klozet tıkanıklığı , Silivri mutfak lavabo ve ana gider pimaş tıkanmaları gelmektedir.

Silivri tıkanmaların asıl sebebi ise kullanıcı hataları ve inşaat yapım aşamasında gider borusuna ya da pimaş borularına yeterli meyil verilmemesi gelmektedir.

Silivri lavabo tıkanıklığının asıl sebebi kullanıcı hatası olarak saç kıllarının lavabo sifonuna su ile gitmesi ve sifonun es denen kısmında birikerek Silivri lavabo tıkanıklığına sebep vermektedir.

Silivri de mutfak tıkanmalarının başında , Günlük yaşantımızda en çok kullandığımız mutfak lavabo tıkanmaları gelmektedir.

SİLİVRİ MUTFAK TIKANMASININ SEBEPLERİ

Silivri , yemek artıklarının yağların lavaboya dökülmesi ve su ile birlikte özellikle de pimaşların , gider borularının doksan derece dönemeçlerine ve mutfak gider pimaş borusunun conta ek yerlerine tutunarak daralmaya sebep olmasıdır.

Silivri inşaat aşamasında gider pimaş borularına yeterli meyil verilmemesi de usta kaynaklı bir hata olarak karşımıza çıkabilmekte.

Silivri de meyil hatası kaynaklı gider tıkanmaları tortulaşmaya ve kireçlenmeye sebep verir buda tıkanıklığı hızlandırır.

Silivri tuvalet tıkanıklığı ve Silivri klozet tıkanıklığı oluşum nedenleri nelerdir ?

Silivri beton harç kalıntıları inşaat aşamasında gider tıkanıklığına sebep olabilir.

Silivri temizlik aşamasında kova içerisinde unutulan bezlerin tuvalete veya klozet gideri içerisine su ile dökülmesi

Silivri tuvalet ve klozet tıkanıklığının bir başka sebebi de çocuk oyuncakları , çocuk bezleri , kadın pedleri olabilir.

Silivri tıkanıklık sebeplerinden biri de inşaat yapım sırasında kalitesiz malzeme kaynaklı gider pimaş borularının radyal temel beton atma sırasında çökme yapması gelmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.