Acil Su Tesisatçı Ustası | Su Tesisat Kaçak Tamiri | İstanbul Tesisat Kaçakları

İstanbul da Tesisat ustası eskiden bulmak oldukça zordu. Nedeni oldukça basit.Kaliteli ve kendini geliştirmiş Tesisatçı zor yetişmekteydi.Eline plastik boru tesisat kaynak makinası alan 2 kg lık hiltisi olan kendini İstanbul da tesisat ustası sanırdı.

Şu anda fayansçı olmuş tesisat ustası,elektrikçi olmuş İstanbul da para var diye tesisat ustası olmuş. Halbuki İstanbul da Tesisat Ustası olmak o kadar kolay mı ?

Şimdilerde İstanbul başta olmak üzere ellerine almışlar İstanbul su kaçak tespit cihazlarını ,su kaçağı görünütleme kameralarını sözde su kaçağı tespiti yapıp onaranlarla doldu taştı.

Şimdi evlerinizdeki boru patlaklarının ve zayıf döşenen pimaş borularını yapan zaten bu ustalardı. Sözde su sızıntısı tespiti yapıyorlar…O kadar kolaydıı.

Tamam malzemeyi kalitesiz kullandınız anladık da İstanbul da Tesisat Kaçakları Ustası olanın da bir şerefi sanatın da bir namusu vardır.

İstanbul da Tesisat Kaçaklarının en büyük nedeni zayıf yapılan su tesisat boru kaynakları.Malzemenin bir ömrü olduğu unutulmakta.En iyi tesisat 10 ila 15 sene bir ömrü vardır. İnsanın damarları bile kanın hareketini önleyen pıhtılaşma oranı bozulduğu zaman kan hareket edemiyor.Tesisat borusu İstanbul daki kireçlenmeye ne yapsın…Isınan İstanbul Tesisat Borusu kışın çatlaklara ve genleşmeye neden olacağından küçük bir basınç değişimi Tesisat Borusunun yarılmasına sebep verecektir.

İstanbul tesisat kaçaklarının ikinci sebepleri arasında PVC dediğimiz gider pimaş borularının yetersiz eğimle çekilmesidir.Pimaş boruları alt kısmı yeterli beslenmesse ne olur diyebilirsiniz..Sonucu piamaş borusu çekilirken conta kullanılmaması, ve kontrolsüz kapama sonrasında ilk 5 ila 10 sene içerisinde ana pimaş hattında çökme olası gözlenecektir.

Bu kadar basitmi İstanbul Tesisat Ustası yazınca oluyorrrr sankii.

Ya bunların derdi Su Kaçak Tespiti yapacağız derken gerekli teçhizat ve eğitim almayanlar bu gün isim yapanların adını kullanarak rant elde edip gündemde kalmaya çalışanlarla dolu..Eh nediyelim Allah bunlara hidayet versin.. Tesisat Kaçakları adını bulan ve bu günlere getiren firmamız web sitesinin önüne ilk yıldızı vurandır.5 yıldız ve görüntülenmeyi bu gün sitesin önüne gelen yıldız çakmış… Eh daha çok öğrenceniz şeyler var tabii.Tesisat Kaçakları Ustası olarak öğretip öncü olduysak Tesisat Kaçakları ile de başlayıp bu günlere geldiysek şükürler olsun. Tesisat kaçakları yazmak kolay da taşımak zordur…Saygılarımızla İstanbul Tesisat Kaçakları .

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.