Bağcılar Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti 0532 410 64 59

Bağcılar su kaçağı tespitini termal kamera ile yüzeysel görüntü almak suretiyle su borunun geçtiği güzergah tespit edilerek kaçağın noktasal bulunmasını sağlıyoruz.

Sonrasında akustik dinleme yaparak da sızıntıyı kırmadan önce teyit ediyoruz. Artık sıra su kaçağının tamirine geliyor..

Eskiden  Bağcılar  da Kameralı Cihazla  Su Kaçağı Tespiti yaptırmak hem zordu hem de Kırmadan mümkün değildi. Evlerimize gelen sıradan su tesisatçıları su kaçağını bulana kadar evlerimizi harabeye çevirirdi.

drain-cleaning-camera-inspection Su kaçağı su sızıntısını bulduklarını zanneder sonra tekrar kapatırlardı. Lakin su sızıntısı kesilir bir müddet sonra yeniden başlardı. Oldukça zor olan su kaçağını kırmadan ve garantili olarak bulunması idi. Yapı tamir masrafları da kabarmaya ve içinden çıkılmaz bir hal almaya başlardı.

Artık pes eder basit bir su kaçağından  dolayı komple tesisatları değiştirmek sizlere kesin çözüm olabilir gibi görünüyor olsa da artık gelişen teknoloji özellikle Bağcılar  kameralı  su kaçağı tespitini kırmadan yapmayı mümkün hale getirmiştir.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti İletişim için Murta Bey 0532.410.64.59 dan destek alabilir su kaçağından kurtulabilirsiniz.

Bağcılar  da  Su kaçağını nasıl kırmadan tespit ediyorsunuz diye sorarsanız.. Eğitimli personel ve tam teçhizatlı su kaçağı tespit eden robot cihazlarla artık devrim garantili su kaçağı tespitinin noktasal yapılması olmuştur. Bu kadar kolay ve zahmetsiz en küçük su sızıntısı dahi bulunmaktadır.

Ayrıca bu cihazlar yerin 4 metre altındaki su tesisat kaçaklarını gene kırmadan tespit etme yeteneğine sahiptir. Termal ve akustik cihazlar ve mobil kırmadan su kaçağı tespit ekibi ile istenmeyen su sızıntılarına artık son …

Bağcılar  cihazla kırmadan kameralı tespit etmek bu kadar kolay ve etkili

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum “Bağcılar Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti 0532 410 64 59”