Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti 0532 410 64 59

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Kırmadan yüzeysel yapılması ancak su kaçağı tespit dedektörleri ve su kaçağı tespit yapan firmalarca mümkün olduğunun altını çizelim..

Su kaçağı tespit işlemi tesisat ekibi adlı bir kaporta ve boya servisinin mutfak bölümünde çekilmiştir.. Kesinlikle yapılan su kaçağı bulma ve su kaçağı sonrası onarım TEK FAYANS KIRMADAN SÖKÜLÜP Onarımdan sonra yerine derz dolgusuyla yapıştırılmış ve müşteri fayansı kırılmadan yapılan bu hizmeti görünce şaşırmıştır.. Daha önce su kaçağı tespit firması diye komşusuna bir ekip geldiğini ve bu ekibin cihazla su kaçağı tespiti sırasında cihaz zayıflığı nedeniyle su basınç pompası kullandıklarını ve sözde tespit ten sonra fayansı kırdıklarını görmüş .Bizim yaptığımız tespit işlemi sonrasında FAYANSIN KIRMADAN SÖKÜLDÜĞÜNÜ GÖRÜNCE şaşırdıklarını ve tesisata cihaz bağlamadan su kaçağını bulduğumuz da ise bu nasıl bir Cihaz .

Su kaçağı küçük bir damla ne var nede yok. İşte en son teknolojik cihazla su kaçağı tespiti. Daha ne olsun Müşteri memnun .Yapılan iş sağlıklı ve garantili hizmet anlayışı ancak böyle yapılır. Tesisat kaçakları ustası işinin hastası.. Lider tesisat kaçaklarının ikizi..

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.