ESENLER KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ 

Çalışma alanlarımızdan bir tanesi olan Esenler bölgesinde kırmadan cihazla su kaçağı tespiti konusunda uzman ekibi ile daima hizmetinizde olup hızlı şekilde servis vermektedir.

İstanbul Avrupa yakası Esenler bölgesinde oturuyorsanız ve su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Konutunuzu içten içe çürüten tüm gizli kalmış su kaçaklarını ve sinsi su  sızıntılarını hiçbir yeri kırmadan noktasal bazda tespit ederek buluyoruz. Sonrasında ne mi yapıyoruz.

İşte  Esenler  kırmadan su kaçağı bulma firmamızın farkı bur da çıkıyor. Bizlerin diğer su kaçağı bulma firmalarından farkımız su kaçağı tespit edildik den sonra güzel ve pahalı FAYANSLARINIZI KIRMADAN SÖKÜYORUZ.

Su kaçağı tespit edilip borudaki su kaçağı onarımından sonra KIRMADAN ÇIKARDIĞIMIZ FAYANSLARI YERİNE  montajlıyoruz.. Sonuç kırmadan çıkan fayansın yerine konmasından sonra kimse su kaçağı varmış , bur da tesisat kaçakları onarımı yapılmış demesi ve anlaması çok zor.. Biz bu işi sürekli yapıyoruz. Fayansınız su kaçağı yüzünden kırmaya gelen sözde su kaçağı bulma firmalarınca kırılmasına İZİNVERMEYİN..

Fayansı sökecek teknolojiyi biz kullanıyoruz.. Sözde noktasal su kaçağı tespiti yapıp fayans kırmaya paydos… Bu su kaçağı dolayısıyla birde su kaçağı videosu çekip youtube yükleyip sizi kandırmalarına izin vermeyin… Türkiye de ve İstanbul da  bizler fayansınıza şans vererek söküp su kaçaklarınızı bitiriyoruz..

Tüm gizli su kaçaklarını ve özelikle de  Esenler  kırmadan su kaçağı tespit firması olarak robotlarla ve bilgisayarlı 2016 model cihazlarla çözüyoruz… Esenler   kırmadan su sızıntısı tespit ve bulma firması olarak misyonumuz bulunamayan su kaçağı yoktur diyoruz .

Esenler kırmadan tıkanıklık açma servisimiz sizlere kırmadan mutfak tıkanıklığı açma ve açıcı olarak hizmette .  Esenler  kırmadan pimaş açma servisimiz açıcı olarak garantili hizmetinizde .  Esenler  kırmadan kanal açma ve açıcı servisimiz hizmetinizde .  Esenler    kırmadan klozet açma ve açıcı olarak hizmetinizde .  Esenler   kırmadan  tuvalet tıkanıklığı  açma açıcı olarak hizmetinizde .. Esenler    tıkalı gider tıkanıklığı açma ve açıcı hizmetleri .. Esenler   tıkalı boruları açma ve açıcı servis hizmetleri ..  Esenler    kırmadan lavabo tıkanıklığı açma ve açıcı olarak hizmetinizde .   Esenler   kırmadan robotla tıkanıklık açma ve kamera ile görüntüleme yapıp tıkanıklık tespiti  bizim uzmanlık alanımız…