Tıkalı Boru Açma | Lavabo Gideri açma

 

Gider Açma için kendim uğraşmak istiyorum lakin gider pimaş borularına  zarar gelir mi ? Kırmadan Gider Açma tekniklerini araştırdım.

Tesisat Ustası çağırmak da istemiyorum ..Gideri açma da başarılı olamayan ev hanımları ve beyler son çare artık GİDER AÇMA USTASI çağırmanız gerekebilir.

Gider Açma için sizlerin de hali hazırda uyguladığınız bir teknik mutlaka vardır. Lakin gider tıkanıklığı başımıza geldiği zaman insan ne yapacağını bilmeyebilir.

Her su tüketiminden sonra oluşan kirlenmiş atık suyun mutfak lavabo ve tuvaletlerden uzaklaştıran bir boşaltım sistemi yani bina dışına ulaşmasını sağlayan GİDER PİMAŞ BORULAMA sistemleri mevcuttur

Eğer Gider Pimaş borularında oluşacak bir tıkanıklık ile uzaklaşması gereken kirli su geri teperek evimize ve ya iş yerlerimize doğru yükselerek dolmaya başlar..

Buna kısaca Gider Borusu tıkanıklığı adını veriyoruz. Gider Açmak için kullanılan cihaza da GİDER AÇMA ROBOTU denmektedir.

Gider Açma makinası gider  borusunun içinde ilerlerken sabit bir hızla dönerek ve gider borularına zarar vermeden tıkanmaya neden olan cisimleri kamera ile görür ve açarız.

Gider Açma Robotunu görevleri

Tıkanmış Mutfak gideri Açma

Tıkanmış Mutfak lavabo gideri tıkanıklığı açma

Tıkanmış Tuvalet gideri Açma

Tıkanmış Tuvalet gider tıkanıklığı açma

Tıkanmış Klozet gideri açma

Tıkanmış Klozet gider tıkanıklığı açma

Tıkanmış Lavabo gideri açma

Tıkanmış Lavabo gideri tıkanıklığı açma

Tıkanmış Rogar (logar ) gideri açma

Tıkanmış Rogar gideri tıkanıklığı açma

Tıkanmış Yer sifonu gider açma

Tıkanmış Yer sifonu gider tıkanıklığı açma

Tıkanmış Bahçe Gider açma

Tıkanmış Bahçe Gider tıkanıklığı açma

Tıkanmış ve tıkanan Gider Boruları hayatımızı kabusa çevirebilir. Bu nedenle Profesyonel Tesisat Çözümleri sunan Uzmanlar dan destek alınması gerektiğini hatırlatmak isterim.

Sıradan tesisatçılar Gider Açma yapacağım diyerek kırma tekniği ile evlerimizi inşaat alanına çevirirlerdi. Gelişen teknoloji hem su kaçağını tespit etmeyi hem de Gider Açmayı mümkün hale getirdiğine göre kim evini gider tıkanması için boş yere kırdırır..

Elbette Kırmadan Gider Açma Robotları ile hem eviniz kirlenmeden hem de fazla maddi açıdan yıpranmazsınız.

Mutfakta evye gider borusu yavaş yavaş gidiyor ne yapmalıyım diyorsanız. Öncelikle mutfak giderlerinize kimyasal ilaç atmayınız. Sıradan mutfaklarda kullanmak için tasarlanmış el pompaları kullanmak gider tıkanıklığınız açabilir. Baktınız olmuyor en son gider açma ustası çağırın.

Tuvalet gideri tıkandı ne yapmalıyım diyorsanız ..Siz siz olun nalburda satılan 1 kg tuvalet açıcı alıp sakın  atmayın. Nalbur sadece kimyasalı satıp para kazanma derdinde olduğu için sizin sağlığınızı umursamazlar. Zaten tıkanan tuvalet giderini uzmanından yardım almazsanız açılmayacaktır.

Tıkanan klozet gider tıkanıklığı için de durum pek farklı değildir. Öncelikle bir miktar su dökerek tıkanmanın ne kadar yakın olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ama tıkanıklık gene de açılmaz.

Sonuç olarak  Gider Açma için profesyonel bir yardım almalısınız..