Noktasal Su Kaçağı Tespiti 0532.410.64.59

Nokta Atışı Su Kaçağı Bulma | Noktasal Su Kaçağı Bulma

0(532). 410.64.59 | Noktasal Su Kaçağı Tespiti | Nokta Atışı Su Kaçağı Bulma bizim işimiz

Noktasal Su Kaçak Tespiti için, Çıraklık eğitimini tamamlamış su kaçağı bulma uzmanlarımız hünerlerini evlerinizde oluşan su sızıntılarını bulurken kendilerini Noktasal Su  Kaçağı Bulma yöntemleri ile ispat ederek müşteri takdiri ve referansını almayı başarmışlardır.

Noktasal Su Kaçağı Tespit Firmamız sizlere,

  •  Su Kaçağı Tespiti
  •  Tıkanıklık Açma
  •  Gider Açma
  •  Kanal Açma
  •  Pimaş Açma, Robotla su kaçak tespit konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve kaliteli hizmet anlayışıyla Üsküdar bölgesinde hizmet vermektedir. Kurumsal çözümlerimiz ile tanışmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. Firmamız yılların verdiği özgüven ve sektör gücüyle yıllardan bu yana tesisat sektöründe hizmet vermektedir.

Bu nedenle sizler evlerinizdeki su kaçağı gibi basit tesisat kaçağından noktasal destek alarak kurtulabilirsiniz. En çok mavi tesisat borusundaki su kaçağı kırmadan noktasal tespit işleminden sonra bulunmuş ve gerekli onarım 2 ad kalebodur kırmadan sökülüp onarımı başarı ile yapılıp kaleboduru yerine montaj yapılmıştır. Noktasal su kaçağı tespiti ancak iki şekilde mümkün olmakta. 1.ci yöntem akustik dinleme esasına göre noktasal su kaçağı tespiti yapmak. Bu klasik ama en geçerli su kaçağı bulma tekniğidir… Hata payı sıfır olduğu için soğuk su ve sıcak su kaçağı fark etmediğin den dolayı en uygun patlak boru nokta atışı su kaçağı bulma yoludur. İkinci yöntem termal kameralı noktasal su kaçağı tespiti ve  noktasal su kaçağı bulma yolu.. Bu yöntem sadece sıcak su hatları ve kalorifer tesisatı kaçakları için düşünülmüş bir yöntem olduğu için sıcak su termometresi  ısıya duyarlı bir termal kamera vasıtasıyla ancak nokta atışı su kaçağı bulma yapılabilir.. Burada en önemli husus noktasal su kaçağı bulma yada noktasal su kaçağı tespiti işleminin kırmadan yüzeysel yapılması olmalıdır..

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.