Saray Tıkanıklık Açma ☎️ 0(532).410.64.59

Tıkanıklık Açma Saray | Saray Robotla Tıkanıklık Açma

Tıkalı boru açma işleminde tıkanan boru ister gider ister kanal borusu olsun, yapılan işlemler birbirinin aynıdır.

Önemli olan tıkanan yerleri kırıp dökmeden tespit edip onarımını yapabilmektir ve bu da bizim seçimimize bağlıdır. Eğer eski kafalı davranıp geçmişte tesisatımızı tamir eden tanıdık mahalle ustalarımızdan vazgeçemeyerek her tıkalı boru açma işi için onları çağırırsak kırık dökük pisliklerinden kurtulmak olanaksız.

Çünkü eski ustaların maddi gücü son teknoloji ürünü olan makineleri satın almaya yetmez ve bu nedenle normal aletleri ile tesisatta oluşan sorunları gidermek için uğraşırlar. Tabi o zamanda tesisatı kırmadan tespit yapmak olanaksız olacağından hem ustaya ödeme yapıp hem de kırılan yerlerin onarımı için para harcayacaksınız.

SARAY MODERN CİHAZLARLA TIKALI BORU AÇMA

 Eski ustaları tercih etmeyeceğimize göre o zaman modern cihazlarla tıkalı boru açma hizmeti veren tesisat şirketleri ile iletişim kurup bize ulaşmaları için gereken bilgiler eşliğinde kaydımızı oluşturarak çağırdığımız adrese gelecek ekibi beklemeye koyuluruz.

Kısa süre sonra tesisat uzmanlarının bulunduğu ekip gelerek tıkalı boru açma için gerekli olan tespiti yapmak adına görüntülü cihaz tıkalı boru içinde yavaşça ilerletilerek tıkanıklık net bir biçimde belirlenir. Ondan sonra görüntülü cihazın yerine robot cihazı yerleştirilerek tıkalı yerde ne kadar pislik varsa hepsi parçalanarak tamamen temizlenir.

Ardından da yüksek basınçlı suyla borunun içi yıkandı mı her şey eski haline döner. Kanalizasyon hizmetleri kategorisi, profesyonellik isteyen önemli işlerdendir. Mutfak, banyo, tuvalet ve benzeri birçok mekanın pis su gider tesisatları, her zaman için açık olmalıdır. Bazı kimyasallarla gerçekleştirilen lavabo açma ve logar açma işlemleri, bir yere kadar çözüm üretmektedir. Ancak sürekli tıkanan bütün kanalizasyon seçenekleri, profesyonel çözüm ister. Saray Eski binalarda eski kanalizasyon ve pis su gider boruları, zamanla iç kısmı daralacak şekilde tortu kaplar.

Bu tortunun temizlenmesi için uzman işçilik gerekir. Tortunun kaplaması durumunda çoğu zaman eski logarlar yenisiyle değiştirilmektedir. Değiştirme ve tamirat işlemlerini de gerçekleştiren Ak -Su Tesisat tıkanıklık açma şirketimiz, miadı dolan bütün pis su giderlerini yenilemektedir. Kaliteli hayat standardını yakalamak için, pis su gider seçeneklerinin ihmal edilmemesi gerekir. Acil müdahale kategorisinde profesyonel olan şirketimiz, tuvalet, klozet, mutfak, banyo ve yağmur mazgalı gibi birçok kategoride kanalizasyon açma işlemlerini çözümleyebilirsiniz 12 ay 365 gün hizmet anlayışını tercih eden firmamız, en uygun zaman diliminde hizmet vermektedir. Müşterilerimiz için en uygun zamanı tercih ediyoruz.

Saray tıkanıklık açma, mutfak tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, klozet, lavabo ve pimaş tıkanıklığı ile ilgili sıkıntınız olursa bizi 24 saat arayabilirsiniz.

Tekirdağ / SARAY Tıkanıklık Açma Bölümüne geçmiş bulunmaktasınız ,

Tıkanıklık neredeyse Saray da her ev halkının başına gelebilecek bir durumdur. Saray da özellikle de eski ve yeni bina tıkanıklık için fark etmiyor. Peki Saray da tıkanıklık en çok nerelerde meydana geliyor?

Saray da Tıkanıklık nasıl meydana gelir ? Saray da tıkanıklık nasıl açılır ? Saray da tıkanıklığı kendim nasıl açabilirim diyorsanız

Saray da özellikle de eski bina ve konutlarda görülen tıkanmaların başında Saray Tuvalet tıkanıklığı , Saray klozet tıkanıklığı , Saray mutfak lavabo ve ana gider pimaş tıkanmaları gelmektedir.

Saray tıkanmaların asıl sebebi ise kullanıcı hataları ve inşaat yapım aşamasında gider borusuna ya da pimaş borularına yeterli meyil verilmemesi gelmektedir.

Saray lavabo tıkanıklığının asıl sebebi kullanıcı hatası olarak saç kıllarının lavabo sifonuna su ile gitmesi ve sifonun es denen kısmında birikerek Saray lavabo tıkanıklığına sebep vermektedir.

Saray da mutfak tıkanmalarının başında , Günlük yaşantımızda en çok kullandığımız mutfak lavabo tıkanmaları gelmektedir.

SARAY MUTFAK TIKANMASININ SEBEPLERİ

Saray , yemek artıklarının yağların lavaboya dökülmesi ve su ile birlikte özellikle de pimaşların , gider borularının doksan derece dönemeçlerine ve mutfak gider pimaş borusunun conta ek yerlerine tutunarak daralmaya sebep olmasıdır.

Saray inşaat aşamasında gider pimaş borularına yeterli meyil verilmemesi de usta kaynaklı bir hata olarak karşımıza çıkabilmekte.

Saray da meyil hatası kaynaklı gider tıkanmaları tortulaşmaya ve kireçlenmeye sebep verir buda tıkanıklığı hızlandırır.

Saray tuvalet tıkanıklığı ve Saray klozet tıkanıklığı oluşum nedenleri nelerdir ?

Saray beton harç kalıntıları inşaat aşamasında gider tıkanıklığına sebep olabilir.

Saray temizlik aşamasında kova içerisinde unutulan bezlerin tuvalete veya klozet gideri içerisine su ile dökülmesi

Saray tuvalet ve klozet tıkanıklığının bir başka sebebi de çocuk oyuncakları , çocuk bezleri , kadın pedleri olabilir.

Saray tıkanıklık sebeplerinden biri de inşaat yapım sırasında kalitesiz malzeme kaynaklı Saray gider pimaş borularının radyal temel beton atma sırasında çökme yapması gelmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkında yorum “Saray Tıkanıklık Açma ☎️ 0(532).410.64.59”