Su Sızıntısı Nasıl Bulunur|0532 410 64 59

Su Sızıntısı Nasıl Bulunur|0532 410 64 59

Kırklareli Tıkanıklık Açma

Su sızıntısı bulma bölümüne geçtiğinize göre acil sızıntı tespiti yapılması gerekiyor olmalı ,Unutmayın yanınızdayız.

Yakın zamana kadar Drain_Cleaning_Services_DS_Plumbing_OttawaSu tesisatlarındaki   Su Sızıntısı Bulma  ve tespiti zor, maliyetli ve bir o kadarda külfetliydi. Artık teknoloji bizim bu problemimize çözümler getirebiliyor. Su Kaçağı tespiti için artık tesisatı takip edip kaçak tespiti için kırmaya gerek kalmadan nokta bazında tespiti mümkün. Bunu Nasıl Yapıyoruz ve Size getirisi nedir?
Su sızıntısının bulunması eski dönemlerde oldukça zor bir konuydu. Su sızıntısı olan yeri bulmak gerçekten eskiden çok ama çok zordu tahmin yürüterek defalarca her tarafı kırıp dökerdik bulunduğunu sanarak tekrar kapatırdık. Ve bir müddet sonra aynı su sızıntısı devam ederdi. Su kaçağı yapı duvarlarımıza ciddi zararlar vermektedir. Üst kattan konutumuza   sızan su sızıntısı konutumuzun betonları genel olarak yapı duvarlarımız bu sızıntı dolayısıyla aşırı zarar görmekte, haliyle üst kattaki komşumuzla aramız açıldığı gibi soluğu mahkemelerde bile alabilir.
Çünkü su sızıntısı ile oluşan masraflar iki tarafında cebini yakmaktadır. Artık teknolojinin yardımıyla hasarsız ve kırıp dökmeden su sızıntısı tespiti yapılabiliyor. Yurt dışından özel getirtilen elektromanyetik amfi cihazı, elektromanyetik boru ve tvariotec-hydrogen-leak-detectoresisat kaçak bulma cihazları ile kırmadan dökmeden su sızıntısı kolaylıkla bulunabilmektedir.Alt komşuya su sızıntısı mı var? Çoğunlukla karşılaşılan su sızıntısı, banyo, tuvalet veya mutfak gibi su tüketimi çok olan bu bölgelerde kırmaya dökmeye artık son, tüm fayansları yeniden yaptırmaya ger
ek yok. Bu özel Avrupa standartlarına uygun cihazlar aracılığı ile sadece birkaç fayansı yerinden kaldırarak su sızıntısını noktasal olarak bulabilir alt komşunuza sızan   su kaçağını kolayca tespit yaptırarak bir adet fayans kırıp tadımlarını gerçekleştirebilirsiniz.
Artık yeni nesil su tesisatı firmalarının çoğunda bu cihazlar bulunmakta olduğu gibi bazı firmalarda 300, 500 tl değerinde bir detektörler bu cihazların yaptığı işi yapmaya çalışmakta olup son kullanıcıyı bizde cihazlı tesisatçıyız diyerek çok ucuz rakamlarda bu işi yapmaya çalışmaktadırlar. Bu cihazlar yaklaşık 10.000 doların üzerinde ve yurt dışından getirtilmiş kaliteli su kaçağı tespit cihazlarıdır.
   Kırmadan su sızıntısı tespiti profesyonel bir ekipten yardım aldığınız sürece kolayca istenmeyen su kaçaklarına son verebilirsiniz. Tespit ücreti ortalama olarak 100-150 tl olan bu rakam sadece tespit 100-150 tl çok pahalı diyerek yanılmayınız, su kaçağı tespiti   noktasal su kaçağı tespiti olarak yapıldığı taktirde tadilat işi de minimum zararla, minimum hasarla, en ucuz şekilde giderilir.

Alperen

Website:

18 comments

Ayşe hanım

merhaba parke altında bir su sızıntısı sıkıntımız var yardımcı olabilirmisiniz..

  Alperen

  Ayşe hanım web sitemize hoş geldiniz.Tesisat kaçakları ustası olarak parke altındaki su sızıntısı bulma işlemlerini kırmadan yapıyoruz .İçiniz rahat olsun ,yardımcı olacağız.Aradığınız bölgeye su sızıntısı bulma ustamız ilçe farkı olmadan yardımcı olacaktır.

Fatma hanım

İyi günler.Benim sorunum duvardan sızan su sızıntısı ile ilgili .Duvardan görünmeyen su sızıntısı nasıl bulunuyor? Bana bilgi ve sızıntı tespiti için yardımcı usta gönderseniz…Birde ben Anadolu yakasındayım su sızıntısı tespit ücreti fark atar mı?

  Alperen

  Fatma hanım merhaba .Tesisat kaçakları ustası İstanbul harici il olmadığı sürece İstanbulun bütün ilçelerine tek fiyat tespit ücreti uygulanır. Su sızıntısı bulma tespit ücreti sabit olup duvardan sızan su sızıntısı bulma işlemleri garantili olarak tespit edilir.

Kiraz hanım

Merhaba yan yana iki dairede oturan komşuyuz. Alt katın tavanında oluşan su sızıntısı nedeniyle tereddüt ediyoruz. Su sızıntısı benden mi yan komşumdan mı geliyor sızıntı tespiti yaptırmak istiyoruz..

  Alperen

  Sizlere yardımcı olmak bizim için önemli.İki yan yana dairede su sızıntısı tespiti ustamızın gözlemleri ve cihazla yapılan su sızıntısı bulma işlemi ile su sızıntısı bulma analiz raporunuz size verilecekti.Su sızıntısı çıkmayan dairede sızıntı tespit ücretinin yarısı alınır.Lakin su sızıntısı bulma işlemi kaçak buluna dairede tam sızıntı tespit ücreti alınır.

Arzu hanım

Ben çatı katında oturuyorum.Balkon terası tarafında alt tavanda sarartı ve rutubetin yanında sıvada patlamalar olmuş diye alt komşum şikayet edip duruyor.Komşum mağdur olmasın diye yaptımak zorundayım su sızıntısı bulma işlemi garantili mi?

  Alperen

  Merhaba .Çatı katlarında genelde balkon tarafı açık bırakılıyor. Yeterli su sızıntısı yalıtımı doğru yapılmıyor.Birde yer sifonu bağlantıları düşük boru çapı ile çekiliyor . Kalebodur seçimi de yanlış olunca derz araları sıcak ve soğuk etkisi ile çatlamaya sebep verebiliyor.Sonuç su sızıntısı başlaması gayet normal Size garantili su sızıntısı bulma ustamızı yönlendirdim . Yardımcı olacağız..

Şeref Bey

Merhaba robotla kırmadan su sızıntısı bulma için servis yazdırmak istiyorum..İstanbul Anadolu yakasındayım ..

  Alperen

  Robotla kırmadan su sızıntısı bulma işlemleri cihazlarla garantili olarak verdiğimiz bir servis hizmeti olup ilçe farkı olmadan tesisat çözümleri sunuyoruz.Tam olarak profesyonel su sızıntısı bulma ekip ve ekipmanlarla…

Kadriye hanım

Merhaba ben bodrum katta oturuyorum . Parkelerimden pis su sızıntısı başladı . Halılar battı pis su sızıntısı benden mi yoksa yan binadan mı geliyor gelen tesisatçılar anlamadılar.Yardım istiyorum..

  Alperen

  Kadriye hanım pis su sızıntısı oldukça kötü bir durum .Ustalarımız öncelikle sizin tuvalet ve mutfak gider borularınız kameralı su sızıntısı tespit cihazları ile inceleyecekler.Akabinde tıkanıklık kaynaklı bir sorun varsa kırmadan tıkanıklığı açarak oluşan su sızıntısını gidereceklerdir..

Mehmet Ali Bey

Ben Kartal tarafından ulaştım . Su sızıntısı ile ilgili servis yazdıracağım lakin pazar günü müsait oluyoruz. Nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

  Alperen

  Bizi seçtiğiniz için teşekkürler .İlçe farkı bizde yok , su sızıntısı bulma ücretleri tek fiyattır..Pazar günü yoğun oluyoruz.Lakin size yardımcı olacağız.Randevu saatiniz siz seçin biz su sızıntısını bulalım ve onaralım..

Nesibe Nur Hanım

iyi günler balkon daki yer sifonu doğru çekmiyor.Bu nedenle alt komşumun salon duvarı tarafında siyahlanma ve rutubet yapmış ,acil yardım..

  Alperen

  Nesibe hanım balkon yer sifonu tıkanıklığı açma için ekibimiz yola çıktı.Akabinde kamaralı su sızıntısı bulma servisi ücretsiz verilecektir. Tıkanıklık açma için kameralı sızıntı tespit ücreti biz almıyoruz..

Ayça Hanım

Benim mutfak tarafından alt komşuma su sızıntısı başladı .Bir hafta önce mutfak tıkandı.bende kimyasal açıcı attım.Mutfak lavabosu biraz gitmeye başladı,lakin şimdi su sızıntısı ile baş başa kaldım…Yardım istiyorum..

  Alperen

  Ayça hanım mutfak lavabosu tıkanıklığı ile atılan kimyasal mutfak giderinizi garanti eritmiş ve delmiştir.Bu nedenle kameralı su sızıtısı tespiti ile bulunarak gerekli lokal pimaş değişimi yapılması gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir