Kalorifer Tesisat Kaçakları neden Oluşur ? 0532 410 64 59

Kalorifer Tesisat Kaçakları neden Oluşur ? 0532 410 64 59
[Toplam: 102   Ortalama: 4.1/5]

Tesisat kaçakları, temiz su tesisat boruları veya pis su tesisat pimaş  giderleri ve kombi kalorifer tesisatı ısıtma sistemleri  tesisatlarındaki ani basınç değişimi ile oluşan sızıntılar nedeniyle  su borusu  kaçağının meydana  gelmesidir

Tesisat Kaçakları Ustası ,Usta tesisat ekiplerinden ve modern teknolojik cihazların bir araya gelmesi ile oluşmuştur.

Usta Tesisat Ekiplerimiz eğitimli personel olup güler yüzlü işini bilen iş ahlakına önem veren uzmanlardır.

 

Tesisat kaçakları, temiz su tesisat boruları veya pis su tesisat pimaş  giderleri ve kombi kalorifer tesisatı ısıtma sistemleri  tesisatlarındaki ani basınç değişimi ile oluşan sızıntılar nedeniyle  su borusu  kaçağının meydana  gelmesidir..  Su Tesisatların da oluşan hasar ve çatlaklar sonucu tesisatta su sızıntısı ve su kaçağı meydana gelecektir. Bu üzücü can sıkıcı sızıntı, eskiden parasal  ve piskolojik  olarak tatsız bir hale neden olurdu..

Günümüz Bilim ve teknolojiye  uyum sağlamayan su tesisatçıları tesisat kaçaklarını tespit etmek  için neredey ‘se tahmin edilen tüm kalebodurları kırmak zorunda kalır , parkeleri sökerlerdi .  Bunca uğraşmaya rağmen su tesisat kaçağı bir türlü bulunamazdı..Su  tesisat kaçağından sızan su sızıntısı konutunuzun  temelini ve duvarlarını rutubet sarar su kaçağı farklı alanlara yayılarak hiç tahmin edilmeyen bir bölgede noktasal olarak yayılır kendini gösterirdi..Tesisat Kaçakları uzmanı olarak bu kötü gidişe dur diyoruz. Peki tesisat kaçakları için ne yapıyoruz. Neden tesisat kaçakları oluşur sorusunu cevapladığımıza göre su kaçaklarını elektronik cihazlar ve kameralı robotlarla kırmadan tespit edebilir ve tesisat kaçağı olan bölgede bir adet fayansı sökerek su kaçağından kurtulabilirsiniz. Bu kadar kolay ve masrafsız garantili tesisat kaçakları bulma işlemi kurumsal firmalarca böyle yapılır..

9 yorum

Merhaba . tesisat kaçakları yazdım ve sizin makalelerinizi okuyunca iş yerimde tesisat kaçağı olduğundan şüphe ediyorum .Alt katın tavanında siyahlanma ve sarartılar oluşmaya başladı.Sizce tesisat kaçakları benimde başıma gelmiş olabilir mi?Muhasebeci Ali Akaydın

Ali bey hoşgeldiniz. Tesisat kaçakları herkesin başına gelebilecek su kaçağı sebeblerinin oluşturduğu üzücü bir durum .Bizden servis hizmeti istiyorsanız gelecek arkadaşlarımız kameralı sistemlerle tesisat kaçağınızı en kısa sürede bularak onarımla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyi geceler..Murat Bey Tesisat kaçakları için yardımınız gerekli..Ara sıra aşağı kata benden su kaçağı sızıntısı var .Yardımcı olursanız ..Masraflar sorun değil..

Murat Usta ve arkadaşları tesisat kaçakları servis formu doldurduğumuz andan itibaren evimize gelerek sızıntı yapan pimaş borusunu hızlıca tespit ederek bulup onardılar..Sağ olsunlar biz rahat ettik darısı sizlerin başına..

Biz Gümüşyaka da ikamet ediyoruz…Kalorifer Tesisat Kaçağından şüphe ediyorum..Bana bu konuda yardımcı olursanız…Servis ücretleri sorun değil..Yardım..

Bulunduğunuz yer değil önemli olan tesisat kaçakları çözümleri hizmet formu doldurmanız olacaktır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir