Tesisat Ustası 05324106459| Tesisat Kaçakları | Usta Tesisat

Musluk ,batarya ve montaj işleri yapacak bir Su Tesisat Ustasına mı ihtiyacınız var.

Tıkanıklık açma ,su kaçağı tespiti, ve koku tespiti yaptırmak da istiyorsunuz. Lakin usta bir tesisatçı tanımıyorsunuz. Tek yapacağınız şey Usta Tesisat Rehberinden referansları güçlü modern cihazlar kullanan belgeli bir Su Tesisat Ustası bulmak olmalıdır.

Su Tesisat ustası arıyorsanız, tam yerindesiniz.

Eskiden dairenizde ki basit bir su sızıntısı için kırmadan tespit edecek TESİSAT USTASI bulmak çok zor bir konuydu. Su Kaçağı bulmak için Tesisat ustası rastgele yerleri kırarak su kaçağını bulmaya çalışırdı. Lakin sızıntı tespiti için kırılan yerlerde su kaçağının sadece yayıldığına rastlandığı için her yer tahrip olurdu. Sonuçta Tesisat Ustası kaçak olan su borusunu bulsa da iş işten geçmiş siz maddi açıdan yıpranmış olacaksınız. Su Tesisat Kaçakları Çözümleri tespiti iki şekilde mümkün olmaktadır: Bunlardan biri; Eğitimli, USTA personel, diğeri ise modern ve teknolojik aletler..

Su Tesisat Çözümleri için  Tesisat  Ustası kapsamlı bir eğitimden geçtikten sonra güncel bilgilerle ve teknikle donatılmış tesisat ekiplerimiz iş yeri veya evinizdeki su tesisatı probleminizi gidermede yardımcı olacaktır.

Teknolojik aletler; zor gibi görünen tüm su tesisatıyla ilgili problemlerinizi çözümlemede en güvenilir ve modern cihazların kullanılması gereklidir. Doğru bir metot ve cihaz seçimi kısa sürede meseleyi çözmeyi kolaylaştıracaktır.

Bunların dışında ekonomik bir uygulama oluşu da oldukça önem kazandırmaktadır. Hiç bir yere ek tadilat gerektirmeden, kırmaksızın doğru tespit yerlerin onarımı yapılmalı, gereksiz masraflardan kaçınılmalıdır. Müşterilerin yaşadıkları sıkıntıya göre doğru bir fiyat verilmesi önemlidir ve işi gördükten sonra da değişebilecek fiyatlandırma sebebiyle rastgele bir fiyatlandırma verilmesine gidilmemelidir.

Doğru şirket ve ekiple çalışmak size kısa sürede başarı kazandıracaktır. Hem binanıza gelebilecek zararlardan kurtulmuş olacaksınız, hem de zamandan kazanmış. Gizli su kaçakları dahil her türlü su tesisat problemlerinizi uzman bir ekibin tecrübesine bırakmış olacaksınız.

Her türlü su tesisat problemlerinize kalıcı tesisat çözümleri üretiyoruz…

DUVAR VE HER TÜRLÜ YER DÖŞEMESİ ALTINDAKİ GÖRÜNMEYEN SU BORULARINDA, KAÇAK TESPİT VE ONARIMI

Siz de tesisatla ilgili bir sızıntı için tespit çözümleri olduğunu bilip,  nereden kaynaklandığını bulamıyorsanız bu bizim işimiz.. Modern cihaz ve tecrübeli bir ekiple her türlü gizli su sızıntısını tespit edip çözüme kavuşturuyoruz, onarımı yapıyoruz.

SU KAÇAĞI BELİRTİLERİ VE BULGULARI

Peki ‘Bende su kaçağı var mıdır ? Nasıl anlayabilirim’ diye düşünüyorsanız size birkaç belirti sayabiliriz.. Bütün musluklar kapalı iken bile tesisattan bir ses geliyorsa şüphelenin. Harcadığınız su miktarının az olmasına karşın yüklü faturalar ödemek zorunda mı kalıyorsunuz 30 dk. içinde sayaç miktarını yazın. Eğer aşırı bir yükleme varsa su kaçağınız olabilir. Duvar ya da zemin fark etmeksizin nem, ıslaklık, rutubet, renk değişikliği bile kaçak olduğunu gösterir. Atık ya da pis su borularında kaçak varsa kötü koku da yayılabilir. Eğer bahçede dışarıdan bir sızıntı varsa da toprağınızda hareketlenme olur.

Eğer siz de bu bulgulardan sonra su kaçağınız olduğunu düşünüyorsanız sorununuzu kusursuz bir şekilde halletmek için bizi arayın. Doğru bir tespit, tadilata gerek kalmadan yapılan temiz iş ve deneyimli personelle çalışmanın keyfine varın. Para ve zaman tasarrufunuz için bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve uygun maliyetli hizmet alıp su tesisatınız ile ilgili her türlü sorunu en aza indirmek sizin elinizde.

Uzman personel; kapsamlı bir eğitimden geçtikten sonra güncel bilgilerle ve teknikle donatılmış personel iş yeri veya evinizdeki su tesisatı probleminizi gidermede yardımcı olacaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.