Tıkanıklık Tespiti 0532 410 64 59

20160127_121125Tıkanıklık  Tespiti nedir ? Neden TIKANIKLIK TESPİTİ yaptırmalıyım diyorsanız  .

Eskiden Tıkanıklık Tespiti yaptırmak  gerçek den zor ve  yapılması pek mümkün değildi. Zaten kamera ile görüntü almak  bir hayal  , inanılacak gibi de  değildi..

Tıkanıklık Tespiti iletişim bilgilerimiz 0532 410 64 59 ulaşabilirsiniz.

Tıkanıklık tespiti yapacak teknoloji olmadığı oluşan tıkanıklık dolayısıyla  bir dünya yer kırılıp dökülürdü..

Sonuç küçük bir tıkanıklık için kırılmış harap olmuş kalebodur ve duvarlar  için ekstra yapı tamirat masrafları  da sizi yıpratmaya başlamıştır.. Bu işten en çok karlı çıkan kırmadan değil de kırma tekniği ile nam salan tesisatçınız olacaktır.

Sıradan tesisatçılar 1980ler in başında öğrendiklerini zamanımıza uygulamaya çalışsalar da sonuç zaman gelişmiş makine ve modern tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık açma zamanı olduğu için yenilik yapanlar ilerlemiş , yeniliğe ayak uydurmayanlar kaybolmaya ve küçülmeye başlamışlardır.

Bu nedenle konutunuz da ki basit bir tıkanıklık tespit cihazları olamayan firma gibi davranan tesisatçılar , tıkanıklık açma robotu ile sadece size sıkıntı verirler.

Resimdeki 50 cm  kablo parçası tıkanıklık tespit kamerası ile 2 metrelik bir alandan çekilip en son nokta atışı ile kamerayla bulunmuş  sadece 1 ad fayans çıkarılıp noktasal tıkanıklık tespit ve tıkanıklık açma başarılı bir şekilde garantili olarak sonlandırılıp fayans tamiri ile iş teslimi yapılmıştır.

Modern teknik ve yöntemlerle  her türlü tuvalet tıkanıklığı tespiti , mutfak tıkanıklığı tespiti , klozet tıkanıklığı tespiti , banyo ve kanal tıkanıklığı tespiti GARANTİLİ olarak tespit edilip tarafımızdan a dan z ye iş teslimi yapılmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum “Tıkanıklık Tespiti 0532 410 64 59”