Tıkanıklık Tespiti 0532 410 64 59

Tıkanıklık Tespiti 0532 410 64 59

20160127_121125Tıkanıklık  Tespiti nedir ? Neden TIKANIKLIK TESPİTİ yaptırmalıyım diyorsanız  .

Eskiden Tıkanıklık Tespiti yaptırmak  gerçek den zor ve  yapılması pek mümkün değildi. Zaten kamera ile görüntü almak  bir hayal  , inanılacak gibi de  değildi..

Tıkanıklık Tespiti iletişim bilgilerimiz 0532 410 64 59 ulaşabilirsiniz.

Tıkanıklık tespiti yapacak teknoloji olmadığı oluşan tıkanıklık dolayısıyla  bir dünya yer kırılıp dökülürdü..

Sonuç küçük bir tıkanıklık için kırılmış harap olmuş kalebodur ve duvarlar  için ekstra yapı tamirat masrafları  da sizi yıpratmaya başlamıştır.. Bu işten en çok karlı çıkan kırmadan değil de kırma tekniği ile nam salan tesisatçınız olacaktır.

Sıradan tesisatçılar 1980ler in başında öğrendiklerini zamanımıza uygulamaya çalışsalar da sonuç zaman gelişmiş makine ve modern tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık açma zamanı olduğu için yenilik yapanlar ilerlemiş , yeniliğe ayak uydurmayanlar kaybolmaya ve küçülmeye başlamışlardır.

Bu nedenle konutunuz da ki basit bir tıkanıklık tespit cihazları olamayan firma gibi davranan tesisatçılar , tıkanıklık açma robotu ile sadece size sıkıntı verirler.

Resimdeki 50 cm  kablo parçası tıkanıklık tespit kamerası ile 2 metrelik bir alandan çekilip en son nokta atışı ile kamerayla bulunmuş  sadece 1 ad fayans çıkarılıp noktasal tıkanıklık tespit ve tıkanıklık açma başarılı bir şekilde garantili olarak sonlandırılıp fayans tamiri ile iş teslimi yapılmıştır.

Modern teknik ve yöntemlerle  her türlü tuvalet tıkanıklığı tespiti , mutfak tıkanıklığı tespiti , klozet tıkanıklığı tespiti , banyo ve kanal tıkanıklığı tespiti GARANTİLİ olarak tespit edilip tarafımızdan a dan z ye iş teslimi yapılmaktadır.

Alperen

Website:

8 comments

Aysel Hanım

Merhaba Nuri Bey mutfaktaki koku yüzünden tedirgin oluyorum,Tıkanıklık Tespiti yaptırmam sizce doğru olur mu ?

  Alperen

  Hoş geldiniz Aysel Hanım.Mutfaktaki kötü koku eviyenizin gider borusundaki tıkanıklığın habercisi olduğu garanti.Sonuçta Mutfak Tıkanıklık Tespiti ile bu sorundan bizimle kurtulabilirsiniz.

Mehmet Akif

Merhabalar Tuvalette su geç gidiyor , hatta su bazen kabarcık yapıp öyle çekiyor. Tıkanıklık Tespiti yaptırmak istiyoruz ,bize maliyeti nedir ?

  Alperen

  Web sitemize ilginizden dolayı teşekkürler.Tuvalette su gider içerisine gidip bir müddet sonra yükselerek hava kabarcığı yapması bodrum kat ise çökme veya tıkanıklık olduğunu işaret eder.Bu durumda en mantıklı izleyeceğiniz yol tuvalet tıkanıklık tespiti yaptırmanız olacak.. Tıkanıklık Tespiti firmalarda değişiklik gösterebilir. Bizde Garantili Tıkanıklık Tespiti yapılmakta ..

Nurşen Hanım

İyi geceler.Bahçe katı olan bir dairem var.Sorun yağmur yağdığı zaman bahçe gideri önünde su gölleniyor.Kısacası su giderden hızlıca gitmiyor.Tıkanıklık Tespiti bana nasıl fayda verebilir..

  Alperen

  Nurşen Hanım sorunuzda haklısınız.Tıkanıklık Tespiti tıkanıklık açma işleminin bir parçası olup tıkanıklık tespiti ile oluşan tıkanıklığın açılması acil gerekmekte..Faydası tıkanıklığı tespit eden firmaca açılmasa yanlış olur. Sadece tıkanıklık tespiti size zarar verecektir .Paranızı tespite değil tıkanıklık açtırma için harcayın..

Ali Osman Bey

Klozet tıkanıklık tespiti ile su sızıntısından kurtulmam mümkün mü ?

  Alperen

  Su Sızıntısı bazen tıkanıklık kaynaklı olabiliyor. Bizden tıkanıklık tespiti için servis isterseniz aynı zamanda tıkanıklık tespiti kameralı yapıldığı için su sızıntısı tespiti ile bulunmuş olacaktır..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir