Tuvalet ,Klozet Tıkanıklığı Açma 0532 410 64 59

20 tl lik bir Tuvalet Açma Pompası ve kullanışlı bir Tuvalet Açma Sustası sizi aile kahramanı yapacak! Burada tuvaleti nasıl açacağınızı öğrenin.

Sonraki Proje

Bir tuvalet unclog, unclog tuvalet, tıkanmış tuvalet, tuvalet sifonu, bir tuvalet unclog, nasıl taşan bir tuvalet unclog, nasıl tıkanmış bir tuvalet düzeltmek için nasıl

Tıkanmış tuvalet mi ? Sorun değil. Küçük bir uygulama ve bir Tuvalet Pompası veya bir tuvalet açma sustası ile, bir ev için klozet mutfak lavabo , tıkanmış tuvaletleri, banyoyu su basmadan ve durumu daha da kötüleştirmeden birkaç dakika içinde tekrar çalıştırıp çalıştırabilir. Bu yazıda, bir tıkanmış tuvaleti hızlı bir şekilde temizleyerek bir sabah evdeki felaketi nasıl önleyebileceğinizi göstereceğiz

Tuvalet de sifonu çekince temizlemiyor mu? Tuvaletin yıkanmadığında bir tıkanma testi yap,

Hiç tuvaletimin tıkanmayacağı kelimeleri aklınıza gelmezdi? Zayıf bir yıkama, tuvalet gideri için kısmen veya tamamen tıkanmış olduğu anlamına gelir. Eğer tuvaletin yıkanmazsa – kurutucu yok – açıktır. Klozet sifon suyunu ağzına kadar doldurur ve belki taşar. Su seviyesini 10 dakika kadar düşürün, daha sonra tuvaleti tıkamaya başlamak için bir tuvalet pompası ile sorunu giderebilirsiniz.

Bununla birlikte, tıkanmış çoğu tuvaletler yavaş akmaktadır. Yani, yıkama suyunun kabı kısmen doldurması ancak atıkları temizlememesi ve temizlememesidir. Su seviyesi yüksek kalır, daha sonra bir iki dakika içinde genellikle normal yüksekliğe düşer. Tuvaleti temizleyene kadar tıkalı olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Bu yüzden bir problemden şüpheleniyorsanız, önce pimaş gider borusunu test edin. Su çekmiyorsa , yıkamayın. Tuvalet pompası kullanmayı deneyin.

Bir tuvalet unclog, unclog tuvalet, tıkanmış tuvalet, tuvalet sifonu, bir tuvalet unclog, nasıl taşan bir tuvalet unclog, nasıl tıkanmış bir tuvalet düzeltmek için nasıl


Depo kapağını çıkarın ve tuvaleti silmeye çalışmadan önce su seviyesinin düşüp düşmediğini görmek için hazneye bir bardak veya iki su koymak için şamandrayı hafifçe kaldırın.Tıkanmış bir tuvaletin yıkanması zemini tutabilir!

Biraz su bırakmak için ana stop contasını hafifçe kaldırın. Tuvalet sifonu böyle yapılır. Ancak, bir tıkanma varsa, su akmaz,


Tıkanan tuvaletlerin yaklaşık yüzde 90’ı için sadece bir özel alete ihtiyacınız var – bir tuvalet pompası. Kauçuk çan şeklindeki ucunda bir uzatma körüklü olan bir tuvalet pompası satın alın. Uzatma körüklü bir tuvalet pompası, tuvaletlere daha iyi uyması için tasarlanmıştır, böylece daldırmaya daha fazla “malzeme” gönderebilirsiniz. Uzatma körüklü olan bir tuvalet pistonu bulunan bir delikten bir ağaç kesme aleti çekebilirsiniz. Körüklü tekrar geriye katlarsanız, tuvalet pompası lavabo ve küvet tahliyelerini de sökecektir.

Bir tuvalet unclog, unclog tuvalet, tıkanmış tuvalet, tuvalet sifonu, bir tuvalet unclog, nasıl taşan bir tuvalet unclog, nasıl tıkanmış bir tuvalet düzeltmek için nasıl


İşte bir Tuvalet ,Klozet Pompasının nasıl kullanılacağı: Bir tuvaletin bir pompa ile tıkanmasının ilk adımı, daha iyi bir sızdırmazlık elde etmek için, tuvaleti lastik körüklü pompa ile dışarı çekerek atmaktır.Pompanın vakumu için tuvalet , klozet içinde yeterince su tutarak, kuvvetlice içeri ve dışarı itin. Sıçrayan suyu silmek için havluları el altında tutun. Bu sorunu çözmezse, tuvaletin nasıl atılacağını okumaya devam edin.

Dalma İpuçları: Bir Dalgıç Nasıl Kullanılır?

Bir tuvalet pompası, tuvalet kanalını doldurur ve kapatır. Lastik eldiven giyin – işler karışabilir – ve aşağıdaki ipuçlarını takip edin:

  1. İlk pompalamayı nazikçe yap. Başlangıçta tuvalet ve klozetin içi hava dolu. Sert bir baskı, havayı contanın etrafına geri zorlar ve banyoya ve her yere su sıçraması olabilir.!
  2. Havayı dışarı çıkardığınızda, contayı koruyarak kuvvetlice içeri ve dışarı daldırın. Çoğu tıkanmayı etkin bir şekilde gevşetecek olan su kanalizasyondaki her iki yöne de zorlayacaksınız. Gerekirse 15 ila 20 kez dalan, onunla sopa.
  3. Sabırlı ol. Sabit vuruşlarla ara sıra canavar cennetleri arasında geçiş yapmayı deneyin.
  4. Klozetin içinde yeterince su bulundurun, böylece tuvalet pompası kapalı kalır. Tuvalet kapanı içinden havayı zorlamaya çalışmak fazla baskı yaratmaz.

Çoğu zaman, bu tıkanıklığı temizlemek için gereken her şey. Ancak daha sert tıkanmalar için tuvalet yılanı kullanmayı deneyin ,

Tuvalet Klozet Açma Sustası kullanın,

Tuvalet pompası kanalizasyonu açmazsa, bir tuvalet açma Teli almayı deneyin..Gider Pimaş borusuna klozet açma telini , tıkanma ile karşılaşıncaya kadar borularınıza beslediğiniz kanca yayı benzeri ucu olan uzun bir tel bobindir. Bir tuvaletin nasıl açılacağını öğrenmek, Tıkanıklık Açma Telini saat yönünde çevirerek başlar, böylece uç tıkanma içine girip onu kırar ve kırar. Veya döküntü telin üzerine sarılır, böylece onu çıkartabilirsiniz.

En ucuz tuvalet açma teli bile tuvaleti temizler. Ancak klozet burgu, ilk virajın etrafında dolaşmak, enkazı kol uzunluğunda tutmak ve yine de yabancı cisimleri asmak için bobini döndürmek için tasarlanmış özel bir tiptir. Lastik bir kılıf, emaye kabı kazıma izlerinden korur. Bu tuvalet yılanları kısadır, çünkü çoğu engel ilk S dirseğinde veya zemin flanşında tutulur. (Tesisatçılar en yaygın yabancı cisimlerin oyuncak olduğunu bildirmektedir.) 

Bir tuvalet unclog, unclog tuvalet, tıkanmış tuvalet, tuvalet sifonu, bir tuvalet unclog, nasıl taşan bir tuvalet unclog, nasıl tıkanmış bir tuvalet düzeltmek için nasıl

Veya, eğer tıkanıklık açma teli tıkanıklığı yerinden çıkarmazsa, tahliye içinden özel bir dolaba sahip burgu döndürebilirsiniz. Tel bobin ucu tıkanıklıktan kırılmalı ya da tutmalı, böylece onu çıkarabilirsiniz.

Her şey başarısız olursa büyük cerrahi operasyon

Tıkanma tüm çabalarınıza açılmazsa , muhtemelen tuvaleti kaldırmanız gerekecektir. Bu iş birkaç saat sürecektir çünkü su kaynağını kapatıp sökmeniz, tuvaleti kısmen sökmeniz ve montaj halkasından sökmeniz gerekir. Muhtemelen sorun yaşayabilirsin. Tuvalet tabanını montaj halkasına tekrar oturtmak için yeni bir mum halkası ve yeni montaj cıvataları aldığınızdan emin olun .

Ancak, evinizdeki diğer gider pimaş boruları tıkalıysa veya su içlerinden gelirse, sorun ana gider borularında genellikle daha kolay erişilemeyen yerlerde daha da uzundur. Bu tıkanıklıklar için bir tesisatçı çağırmanız gerekebilir. Tesisatçılar pahalıdır, ancak büyük bir tıkanma olsa bile banyonuzu tekrar hizmete sokabilirler.

Tuvalet Açma Kimyasalı ve Yapılmaması Gerekenler,

1. Kimyasallardan kaçının. Güçlü kimyasalların sizin için zorlu işleri yapacağını düşünmeyin.Bazen çalışıyorlar, ama daha yavaşlar. Ve işe yaramazsa, ellerinde aşındırıcı su dolu bir tahliye var. Kimyasalları denediyseniz ve çalışmadıysa, tuvalete mümkün olduğunca fazla su akıtın ve tıkanıklığı gidermek için gece boyunca oturmasına izin verin. Ardından, suya daldığınızda, suyu gözlerinizden ve çıplak teninizden uzak tutmak için koruyucu gözlük ve lastik eldiven kullanın.

2. Tuvalet kapağını aşağıda, özellikle küçük çocuklarınız varsa, oyuncaklar ve saç fırçaları tuvalete düşmeyecek şekilde tutun .

3. Sertleştirici bileşikleri tuvalete dökmeyin.Bunlar, alçıpan derz bileşiği, yağ, kalafat ve balmumu ürünleri gibi şeyleri içerir.

Tüm bunlar işe yaramadıysa yapılacak tek bir şey kalıyor.Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firmalarından yardım almak.Hepsi bu .

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.