Babaeski Tıkanıklık Açma Servisi 0532 410 64 59

Babaeski Tıkanıklık Açma Servisi 0532 410 64 59

Babaeski Tıkanıklık Açma | 0532 410 64 59 | servisine mi ihtiyacınız var ,arayın numaramızı size yardımcı olalım.

Babaeski Tıkanıklık Açma Bölümüne geçmiş bulunmaktasınız ,

Tıkanıklık neredeyse Babaeski de her ev halkının başına gelebilecek bir durumdur.Babaeski de özellikle de eski ve yeni bina tıkanıklık için fark etmiyor..Peki Babaeski de tıkanıklık en çok nerelerde meydana geliyor?

Babaeski de Tıkanıklık nasıl meydana gelir ? Babaeski de tıkanıklık nasıl açılır ? Babaeski de tıkanıklığı kendim nasıl açabilirim diyorsanız

Babaeski de özellikle de eski bina ve konutlarda görülen tıkanmaların başında Babaeski Tuvalet tıkanıklığı , Babaeski klozet tıkanıklığı , Babaeski mutfak lavabo ve ana gider pimaş tıkanmaları gelmektedir.

Babaeski tıkanmaların asıl sebebi ise kullanıcı hataları ve inşaat yapım aşamasında gider borusuna ya da pimaş borularına yeterli meyil verilmemesi gelmektedir.

Babaeski lavabo tıkanıklığının asıl sebebi kullanıcı hatası olarak saç kıllarının lavabo sifonuna su ile gitmesi ve sifonun es denen kısmında birikerek Babaeski lavabo tıkanıklığına sebep vermektedir.

Babaeski de mutfak tıkanmalarının başında , Günlük yaşantımızda en çok kullandığımız mutfak lavabo tıkanmaları gelmektedir.

BABAESKİ MUTFAK TIKANMASININ SEBEPLERİ

Babaeski , yemek artıklarının yağların lavaboya dökülmesi ve su ile birlikte özellikle de pimaşların , gider borularının doksan derece dönemeçlerine ve mutfak gider pimaş borusunun conta ek yerlerine tutunarak daralmaya sebep olmasıdır.

Babaeski inşaat aşamasında gider pimaş borularına yeterli meyil verilmemesi de usta kaynaklı bir hata olarak karşımıza çıkabilmekte.

Babaeski de meyil hatası kaynaklı gider tıkanmaları tortulaşmaya ve kireçlenmeye sebep verir buda tıkanıklığı hızlandırır.

>> Babaeski tuvalet tıkanıklığı ve Babaeski klozet tıkanıklığı oluşum nedenleri nelerdir ?

Babaeski beton harç kalıntıları inşaat aşamasında gider tıkanıklığına sebep olabilir.

Babaeski temizlik aşamasında kova içerisinde unutulan bezlerin tuvalete veya klozet gideri içersine su ile dökülmesi

Babaeski tuvalet ve klozet tıkanıklığının bir başka sebebi de çocuk oyuncakları , çocuk bezleri , kadın pedleri olabilir.

Babaeski tıkanıklık sebeplerinden biri de inşaat yapım sırasında kalitesiz malzeme kaynaklı gider pimaş borularının radyal temel beton atma sırasında çökme yapması gelmektedir.

Alperen

Website:

3 comments

Melih Bey Bilgisayar Mühendisi

Babaeski tıkanıklık açma için robotla kırmadan diye arattırdım bu Firmaya denk geldim . İşlerini severek ve profesyonelce yapıyorlar. Unutmadan tıkanıklığı açarak birde kamera ile görüntüleme yaptılar . İçim rahat etti. Gözümüz arkada kalmadı .Tavsiye ederim.

Necla Hanım Doktor

Babaeski Merkezdeki müstakil evimde mutfak tıkanıklığı oldu. Kim geldiyse kırılacak dedi. Bende kırdırmam ve bir arama yaptım. Sonunda Tesisat Kaçakları Ustasına servis kaydı yaptık. Geldiler özel tıkanıklık açma aparatları var zorlanmadan tıkanıklığı açtılar. Kamerayla bakarak işi sağlama alıyorlar.

Gülcan Hanım Öğretmen

Babaeski küçük bir yer. Malum Toki evlerinde oturuyorum Bir tuvalet tıkanıklığı oldu . Bende Tesisat Kaçakları Ustası ile servis için sözleştik. Geldiler tıkanıklığı açtılar . Lakin pimaşta meyil hatası saptandı . Gün verip meyil hatasını da hallettiler. Tavsiye etmekten mutluyum. Verdiğim para doğru ellerde. Helal olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir