[Toplam: 65   Ortalama: 4.6/5]

Bağcılar su kaçağı tespitini termal kamera ile yüzeysel görüntü almak suretiyle su borunun geçtiği güzergah tespit edilerek kaçağın noktasal bulunmasını sağlıyoruz. Sonrasında akustik dinleme yaparak da sızıntıyı kırmadan önce teyit ediyoruz.Artık sıra su kaçağının tamirine geliyor..

Eskiden  Bağcılar  da Kameralı Cihazla  Su Kaçağı Tespiti yaptırmak hem zordu hemde Kırmadan mümkün değildi. Evlerimize gelen sıradan su tesisatçıları su kaçağını bulana kadar evlerimizi harabeye çevirirlerdrain-cleaning-camera-inspectiondi. Su kaçağı su sızıntısını bulduklarını zanneder sonra tekrar kapatırlardı. Lakin su sızıntısı kesilir bir müddet sonra yeniden başlardı. Oldukça zor olan su kaçağını kırmadan ve garantili olarak bulunması idi. Yapı tamir masrafları da tabiiki kabarmaya ve içinden çıkılmaz bir hal almaya başlardı. Artık pes eder basit bir su kaçağından  dolayı komple tesisatları değiştirmek sizlere kesin çözüm olabilir gibi görünüyor olasa da artık gelişen teknoloji özellikle Bağcılar  kameralı  su kaçağı tespitini kırmadan yapmayı mümkün hale getirmiştir.BAĞCILAR  da  Su kaçağını nasıl kırmadan tespit ediyorsunuz diye sorarsanız.. Eğitimli personel ve tam techizatlı su kaçağı tespit eden robot cihazlarla artık devrim garantili su kaçağı tespitinin noktasal yapılması olmuştur. Bu kadar kolay ve zahmetsiz en küçük su sızıntısı dahi bulunmaktadır. Ayrıca bu cihazlar yerin 4 metre altındaki su tesisat kaçaklarını gene kırmadan tespit etme yeteneğine sahiptir. Termal ve akustik cihazlar ve mobil kırmadan su kaçağı tespit ekibi ile istenmeyen su sızıntılarına artık son …Bağcılar  cihazla kırmadan kameralı tespit etmek bu kadar kolay ve etkili…

Bağcılar Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti 0532 410 64 59
4.6 (65)

Bağcılar Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti 0532 410 64 59
4.6 (65)
” üzerine 6 düşünce

 • 19 Kasım 2018, 23:45
  Kalıcı bağlantı

  Bağcılar kameralı su tesisatçısı olan bu ekibin yaptığı işler hem garantili hemde Profesyonel.Tavsiye etmekten mutluyum.

  Cevapla
  • 19 Kasım 2018, 23:52
   Kalıcı bağlantı

   Bağcılar su tesisatçısı ararken İSKİ-YETKİLİ SİHHİ TESİSATÇI olmasına dikkat etmeyi unutmayın.

   Cevapla
 • 19 Kasım 2018, 23:47
  Kalıcı bağlantı

  Bağcılar da çok su kaçak tesisat firması var.Ama tecrübeden yoksunlar.Tesisat kaçakları ustası teknik servis müdürü olan Nuri Beye teşekkürler . Bağcılar da böyle profesyonel tesisat servisi de varmış .

  Cevapla
  • 19 Kasım 2018, 23:51
   Kalıcı bağlantı

   Mücahit Bey hoş geldiniz. Profesyonel tesisat servisi bizle yeniden doğmuştur.Teşekkürler.

   Cevapla
 • 19 Kasım 2018, 23:49
  Kalıcı bağlantı

  Bağcılar tıkanıklık açma için çağırdım . Memnun kaldığım için tavsiye ediyorum . Tuhaf bir makine o . Tıkanıklığı onla kırmadan açtılar.Şimdi hatırladım robotla tıkanıklık açma makinası galiba..Sağ olun arkadaşlar.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir