Tıkanıklık Açma

Tekirdağ Noktasal Su Kaçağı Tespiti 0532 410 64 59

Tekirdağ su kaçağı tespiti işlemi yapılmadan önce dairenin su tesisat vanası saatten kapatılıp test pompası tesisata bağlanır.

Sıcak su tesisatı ve soğuk su tesisatı kontrol edilir. Her hangi bir kaçak varsa sıcak yada soğuk su hattındaysa tespit edilir ve ona göre işlem başlar. Termal kamera ve dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının yeri dinlenerek ve kamerayla bakılarak Ataşehir su kaçağının yeri tespit edilir.

Tekirdağ Noktasal su kaçağı tespiti için su kaçağını aradığınız makineler de çok önemlidir her makine su kaçağını tespit etmeyebilir.YanıltabilirTekirdağ su kaçağı tespit firmamız dinleme cihazı, kameralı pimaş içi görüntüleme ve termal kameralar ile su kaçağının yerini tespit etmekteyiz ve bu su kaçaklarını bulmada deneyimli uzman ustalarımızda en az makineler kadar su kaçağını bulmakta deneyimli ve başarılıdırlar sizinde evinizde su kaçağı var ise Ak-Su Tesisat firmamız dan Tekirdağ Noktasal su kaçağı tespiti için bizleri arayabilirsiniz.

Tekirdağ Noktasal Su Kaçağı Tamiri

Tekirdağ su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra tespit edilen bölgede bir fayans veya iki fayans kırılarak patlamış boru kesilip yerine tekrar bir sağlam boru kaynatılır ve Tekirdağ su kaçağı tamiri bitmiş olur. Tekirdağ su kaçağı tespitini yaparken mutlaka termal kamerası olan ve dinleme cihazı olan bir firmadan destek alın aksi takdirde masraflarınız büyür ve içinden çıkılamaz boyutlara ulaşır sizinde dairenizde, İş yerinizde bir su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız Ak-Su Tesisat firmamızdan destek alabilirsiniz.

(8) Yorumlar

 1. Ahmet Bey Mühendisler says:

  Tekirdağ noktasal su kaçağı tespiti zor iş.Lakin AK-SU tesisat ve Murat Usta ve ekibi robot cihazla su kaçağını tespit ettiler ve onardılar .Hem hızlı hem profesyonel hizmet veriyorlar.

  1. Ahmet Bey teşekkürler.

 2. Nuriye Hanım İşletmeci says:

  Noktasal su kaçağı bulma yazdık Tekirdağ biliyorsunuz İstanbul gibi değil.Bize AK-SU tesisat firması ile irtibata geçtik.Nokta atışı ile su kaçağını tespit ederek onardılar.

  1. Nuriye Hanım sağ olun.Biz hizmete her zaman hazırız.

 3. Nurcan Hanım says:

  Tekirdağ su kaçak bulma ile arayarak AK-SU Tesisatı bulduk. Bundan önce 3 ekip su kaçağını bulamadı .AK-SU Tesisat firması mantıklı bir ücrete hem sızıntıyı buldular hemde onardılar.

  1. Nurcan Hanım AK-SU Tesisatı seçtiğiniz için teşekkürler.

 4. Nazan Hanım Ev sahibi says:

  Tekirdağ sızıntı tespiti kırmadan yapan firmalar arasında AK-SU Tesisatla anlaştık.Bu kadar kolay bulunuyormuş.Korkulu rüyamız sona erdi.

  1. Nazan Hanım AK-SU Tesisat yapılan işlere 2 yıl tam garanti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir