Trakya Su Kaçağı Tespiti

Tekirdağ Su Kaçağı Bulma 0532 410 64 59

Silivri pimaş açma | Tesisat Kaçakları

Tekirdağ , Çorlu , Çerkezköy , Edirne dahil su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma  gider açma için noktasal kameralı cihazlar kullanan bir firmayız.

Tekirdağ su kaçak tespit bu nedenle artık sorun olmayacak.

İletişim Bilgilerimiz 0532 410 64 59 

Tekirdağ su kaçağı bulma ile ilgili firmanın sunmuş olduğu hizmetler Profesyonelce ve kesinlikle kırmadan ve dökmeden su sızıntısı olan yerin tespitini cihaz kullanarak bulan ekibin fayansı kırmadan sökerek işlem sonrası yerine koyacak teknolojiyi kullanması sizler için oldukça cazip olsa gerek .

Bu da su kaçak onarım maliyetlerin düşmesi anlamına geliyor. Bence  Bu firma ile çalışmaya değer.

Sizlerin de su kaçak tespiti için değişik fikirleriniz varsa bizimle  paylaşıp katkıda bulunabilirsiniz..

7/24 | 0533 269 27 38 | Selimpaşa robotla | kırmadan | cihazla su kaçağı tespiti | ve bulma için bizi arayabilirsiniz.

7/24 Tekirdağ kalebodur altındaki su kaçağı tespiti

7/24 Tekirdağ duvar arkasındaki su kaçağı tespiti

7/24 Tekirdağ parke altındaki kalorifer su kaçak tespiti

7/24 cihazla Tekirdağ su kaçağı tespiti

7/24 cihazla Tekirdağ cihazla su kaçağı tespiti kırmadan

7/24 cihazla Tekirdağ kameralı su kaçağı tespit tesisatçısı

7/24 cihazla Tekirdağ görüntülü su kaçağı tespit eden su tesisatçısı

7/24 cihazla Tekirdağ ilinde su kaçağı bulma yapan tek firma

7/24 cihazla Tekirdağ cihazla kırmadan su kaçağı bulma ve onarım servisi hizmetleri..

SU KAÇAĞI TESPİTİ ile ilgili görsel sonucu"Tekirdağ ilinde Kırmadan  Su Kaçağı Tespiti yaptırmak komşunuzla aranızın açılmasını engelleyecektir.

Tekirdağ Su Kaçağı Bulma servis hizmeti yapan  kurumsal firmamız , su kaçaklarınızı cihazla  tespit ile  kırmadan,  görüntülü kameralı noktasal  ve akustik  ses artırıcı dinleyici robot cihazları ile  bularak tespit ediyoruz.

Tekirdağ da konutunuz da  su kaçağı var mı yok mu  test  ederek buluyor onarımını yapıyoruz.

Tekirdağ Su Kaçağı Bulma ve Tekirdağ Kanal ve Kanalizasyon açma servis hizmetimizi telefonla  arayarak ya da web sitemiz üzerinden bize  ulaşarak  olabilecek  konut  ve iş yerlerin de ki  su  sızıntılarının ve su kaçağının tespitini  yaptırabilirsiniz.

Tekirdağ da oturuyorum, dairemde su kaçağı olduğunu nasıl anlayabilirim  diyorsanız. Tekirdağ da bir anda karşınıza çıkan su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti , su sızıntısı bulma , su sızıntısı tespiti gibi nedenlerle yardıma ihtiyaç duyulan zamanda unutmayınız sizlere bir telefon mesafesi kadar yakınız..

Değerli Tekirdağ halkı  daireniz de  ya da çalıştığınız iş yeriniz de olası   su kaçağı için  ilk yapacağınız hareket , daire dışarısın da ki su  saati vanasını  kapatmak olmalıdır.

Böylece   vanalar kapalıyken ve de daire içindeki musluklar da kapalı olmalı ki  su saati vanaları açılınca su saati ibresi  dönmeye başlıyorsa Tekirdağ da ki konutunuzda su kaçağı tespit zamanı gelmiş demektir..

Duvarınız da  ıslaklık,   nemlenme gibi izler  varsa , ya da ayak bastığınız taban da  su damlası çıkıyorsa , lamine  parkeler de şişme ve küflen me  oluyorsa , kombi su basınç saati 1.5 bar altına saniyeler altında iniyorsa Tekirdağ da ki evinizde su kaçağı bulma servis hizmeti almalısınız.

Tekirdağ da kırmadan cihazla su kaçağı bulma işlemleri neden yapılmalı diyorsanız !

Tekirdağ Su Kaçağı Bulma Firmamız sizlere,  konusunda Usta Tesisat Ekiplerinden oluşan  su kaçağı bulma timi ve ileri düzeyde gelişmiş su kaçağı bulma  cihazlarımızla kalabalık  binalar da sık görülen  su kaçakları ve sızıntıları  kırmadan cihazlarla noktasal bulmaktayız..

Tekirdağ da ki Dairem de Pis Su ya da Kirli  Atık Su Kaçağı olduğu hakkında nasıl bilgi  alabilirim diye soruyorsanız !

Tekirdağ’da Pis Su Kanal atık suyu ile ilgili bir Su Kaçağı  şüpheniz mi var? su sızıntısının kendine özgü bir belirtisi vardır. Su Sızıntısı olan su kaçağı için  su da berbat bir koku ve sarartı, siyahlanma ve tavanda rutubet varsa kesinlikle pis su kaçağı var anlamına gelmekte.

Pis Su Tesisat Kaçakları için görüntülü kayıt ve resim çekebilen  kameralı noktasal su kaçağı tespit cihazları ile tespit ediyoruz.

Tekirdağ Kameralı Su Kaçağı Tespit cihazları ile gider pimaş  boruları içerisi didik didik taranır. Gider  Pimaş Borusun da kırık  yırtık ve kimyasal ilaç nedeniyle olabilecek büzülme var mı kontrol edilir. Su Kaçağı var tespiti kolay bir hale gelir. Tekirdağ da oturuyorum ve su kaçağı tespiti yaptırıcağım su kaçağı tespit bölgeleri hakkında en yakın şubenizi nasıl bulabilirim ?

Tesisat Kaçakları Ustası ve ekipleri olarak sizlere en yakın  Tekirdağ su kaçağı tespit bayimiz sizlere,

  Su Kaçağı tespiti  Su Kaçağı Bulma Tekirdağ  kanal açma Tekirdağ kanalizasyon tıkanıklığı açma  Tekirdağ il sınırına bağlı olan ,  Çerkezköy Su Kaçağı Tespiti ve Çerkezköy su kaçağı Bulma  Çorlu Su Kaçağı Tespiti  ve  Çorlu Su Kaçağı Bulma ,  Ergene Su Kaçağı Tespiti  ve Ergene Su Kaçağı Bulma  Hayrabolu Su Kaçağı Tespiti  ve Hayrabolu Su Kaçağı Bulma  ve  Kapaklı Su Kaçağı Tespiti  Kapaklı Su Kaçağı Bulma ve  Malkara Su Kaçağı Tespiti ve  Malkara Su Kaçağı Bulma  ve  Marmara Ereğlisi Su Kaçağı Tespiti  ve  Marmara Ereğlisi Su Kaçağı Bulma  ve  Muratlı Su Kaçağı Tespiti ve Muratlı Su Kaçağı Bulma  ve  Saray Su Kaçağı Tespiti  ve Saray Su Kaçağı Bulma ve  Süleymanpaşa Su Kaçağı Tespiti  ve Süleymanpaşa Su Kaçağı Bulma  Şarköy su Kaçağı Tespiti ve Şarköy Su Kaçağı Bulma için su kaçağı tespit formunuz oluşturulup en takın bayimiz sizlere ve  tüm mahallenize kusursuz servis ekip hizmeti sunmaktayız…

 

(86) Yorumlar

 1. Aliye Hanım says:

  Merhabalar Tekirdağ merkezde damlama şeklinde tesisat su kaçağı tespiti yapılacak.Damla damla su sızıntısı bize hayatı kabus yaptı Buraya su kaçağı tespiti için geliyormusunuz..

  1. Aliye hanım damlama tesisat sızıntının en zor olan su kaçağı belirtisi Lakin bizm için sıradan bir su kaçağı tespiti olup servis yazdırmanız yeterli olacaktır.

 2. Hatice Hanım says:

  Tekirdağ da robotla su kaçağı tespiti yaptıkları için Nuri usta ve ekibinize teşekkürler.

  1. Tekirdağ da robotla su kaçağı tespiti bizim su kaçak tespit cihazlarına verdiğiniz isim bizi memnun etti .Teşekkürler.

 3. Nilay Hanım says:

  Tekirdağ da noktasal su kaçağı tespiti yapıyormusunuz..

  1. Tekirdağ da noktasal su kaçağı tespiti bizim gibi yapan bulamazsınız.Çoğu su kaçağı tespit firması yanlış tespit ederek kaçar.Biz tespit ve onarım noktasında müşteri destekli çalışmalarımız ile sevildik , tutulduk..

 4. Mehmet Bey Emekli Öğretmen says:

  İyi geceler .Su kaçak Tespiti için servis ihtiyacım var .Bu saatte su kaçağı tespiti Tekirdağ gibi yerde mümkün mü?

  1. İyi geceler Mehmet Bey. Tekirdağ su kaçağı tespiti ekibimiz sizlerin su kaçak sorunlarınızı çözmek için sistemli çalışmakta .Bizim için saat önemli değil. Önemli olan sizlerin sıkıntılarınızı çözmek..Bizi tercih edin rahat edin..

 5. Nalan Hanım says:

  Tekirdağ su kaçak bulma için çağırdığım tesisat kaçakları ustası ekibi ve bu hizmet sistemini kuranlara teşekkür mahiyetinde bu saate bu yazıyı göndermeyi arzuladım. Teşekkürler Tekirdağ su kaçağı tespiti ustası ve ekibine..

  1. Nalan hanım Tekirdağ su kaçağı tespiti için bizi seçerek övgünüze layık olduysak ne mutlu bizlere…

 6. Şükriye Hanım says:

  Tekirdağ su sızıntısı için gelen Alperen ve ekibine teşekkürler. Fayansımı kırmadan sökerek bur da bir ilke imza attılar. Su kaçak tespiti ve onarımda Tekirdağ da böyle hizmeti ilk defa gördüm Tekirdağ su kaçak denince sizlerin reklamını yapıyorum. Yolunuz açık olsun.

  1. Tekirdağ su kaçağı tespit ve onarım ekibi olarak bizler işimiz severek yapıyoruz..Teşekkürler.

 7. Bahriye Hanım says:

  Tekirdağ su kaçak tespiti için arama yaptığım zaman bu ekibe rastladım.Su kaçağı tespiti için çok ilginç teknolojik cihazlar kullanıyorlar. Oldukça pahalı olduğunu ve her tesisatçı firmada olmadığını duymuştum .Bu kadar pahalı cihazlarla bu adamlara helal olsun aldıkları servis ücretinin hakkını fazlasıyla veriyorlar..

  1. Bahriye Hanım biz size teşekkürler ediyoruz. Biz Tekirdağ ve İstanbul geneli en güçlü teknoloji ve ekip olarak 1 numara olmaya çalışıyoruz..

 8. Kemal Bey says:

  Çorlu da oturuyorum . Tekirdağ da kiracım ile alt komşusu su kaça yüzünden arası açılmış . Bende Tekirdağ su kaçağı bulma kırmadan yazdım .İyi ki size rastladım. Su kaçağını tam on ikiden buldular ve onardılar. Verdiğim ücrete bakınca çok cüzi bi şey aldılar.. Beni bir dünya masraftan ve komşumla aramızın açılmasından kurtardılar..Helal olsun…

  1. Biz sadece yapmamız gereken işimizi yaptık Takdir sizin..

 9. Gül Hanım says:

  Tekirdağ mutfak giderinde sızıntı varmış .Bilmiyorduk . Aşadaki komşumuz ısrarla su kaçak tespiti yaptırmamızı istedi . Bende baktım adam haklı. Neyse Tekirdağ tıkanıklık açma yazdım .. Tekirdağ kırmadan cihazla su kaçağı tespiti ve onarım ustası olarak bu firmaya rastladım. Teşekkürler kameralı su tesisat kaçağı bulma cihazı ile sorunumu çözdüler..

  1. Bizi tercih ettiniz .Siz kazançlı çıktınız. Biz referans edilmeye çalışan başarılı bir su kaçağı tespit ve bulma ustası olarak yolumuza devam ediyoruz.

 10. Abdullah Bey says:

  İyi çalışmalar.Su kaçağı tespiti nokta atışı dedikleri teknikle sızıntı problemi olan sorunumu çözen Murat Usta ve uzman arkadaşlara teşekkürler.

  1. Abdullah Bey su kaçağı tespiti için onca firma içinden bizi seçmeniz büyük bir incelik.Yardımcı olabildiysem mutluyuz.

 11. Ceyda Hanım says:

  Mutfakta su kaçağı vardı.Aşağı kat komşum ısrarla su sızıntısının olduğunu ve tavanından su damlaması başladığını söyledi.Ne yapalım tesadüf Murat Usta ve ekini varda su kaçağı tespiti bu kadar kolay bulunuyormuş.Sağolun arkadaşlar.

  1. Su kaçağı tespiti genelde su tüketimi fazla olan nokta doğru keşif yapılırsa noktasal su kaçağı tespiti de o derece başarılı olur. Biz işimizi yapıyoruz?

 12. Meral Hanım says:

  İyi akşamlar.. Murat Usta .Tekirdağ da size denk gelmek büyük şans.. Evimde banyomdaki kaçağı düşük su basıncında tesisatı zorlamadan nasıl bulup tespit ettiler.Helal olsun..Tekirdağ su kaçağı tespiti hemde noktasal ..Bravo

  1. Tekirdağ su kaçak tespiti yazmanız ve bizi seçmeniz büyük incelik :-))

 13. Aziz Muratlı says:

  İyi Akşamlar..Tekirdağ da bulunan fabrikamda su kaçak tespiti için servis formu göndermenizi rica ediyorum

 14. Uğur Bey says:

  Tekirdağ su kaçağı tespiti için çağırdım,verilen randevu sistemi içinde gelip su kaçağını bulup tamirinizde yaptıkları süre 45 dakika .Oldukça hızlılar,teknolojik tespit cihazları son sistem .Bir müşteri ne ister.

  1. En son teknolojiyi kullanmamız sizlerin memnuniyeti içindir.

 15. Nurullah Bey says:

  Tekirdağ su kaçağı tespiti için servis istedim.Fiyat programları oldukça uygun.Konuşmaları ve müşteri odaklı çözüm sunmaları Tesisat Kaçakları Ustasını seçmemiz noktasında isabetli olduğuna inanıyorum.Gözünüz kapalı Murat Usta ve ekibince güvenebilirsiniz

 16. Tekirdağ su kaçağı bulma için arayıp bu işlemleri nasıl yaptıkları hakkında sorular sorduğumuzda bize mantıklı ve çözüm endeksli yöntemler sunmaları, ve sorulan sorular içersinde arıza hakkında bilgi almaları çok zekice .Bu yüzden Tekirdağ Tesisat Su kaçağı Tespiti için başarılı olmanız arıza kaydı alırken başlıyor..Kolay gelsin

 17. Ali Rıza Tekirdağ says:

  Tekirdağ su kaçağı tespiti için internetten size ulaşmak bizim için oldukça büyük bir şans..Elinize sağlık su kaçağını bulup onardıız..

 18. Tamer Kara says:

  Kırmadan Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti yazıp doğru insanlara rast gelmek ne kadar güzel.. İşlerini cihazla yapan eğitimli arkadaşlar..Tavsiye etmek benim için bir vazife..

  1. Tamer Bey hoş geldiniz..Su kaçak tespiti artık kırmadan yapmak bir rüya olmaktan çıkmıştır..Biz yeni tekniklerle yanınızdayız..

 19. Nazmiye Tekirdağ says:

  Tekirdağ su kaçak tespiti için webde arama yaptığımızda çoğu basit rakamlar yazıp onarım fiyatlarında fazla söylediler.. Lakin Murat Bey İletişim hattında bize bu tespitler için sabit onarım fiyat garantisi verildiği için arkadaşları seçtim..Hakikaten doğru bir karar vermişim..Murat Bey İletişim hattı eşittir Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti için doğru firma..

  1. Murat Bey İletişim Hattı ilginize teşekkür eder..

 20. Şahan Tekdağ says:

  Bizimle ilgilenen İletişim Hattındaki Murat Bey ve Ekibine Kırmadan Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti için verdikleri garanti sayesinde evim şantiyeye dönmeden rahat bir şekilde su sızıntısından kurtulduk ..Tekirdağ Su Kaçak Tespiti için verdikleri hizmetler takdire şayan…

  1. Tekirdağ Su Kaçak Tespiti eşittir tesisat kaçakları ustası ilgi ve alakanıza teşekkürler.

 21. Burcu Tekir Dağ says:

  Merhaba..Tekirdağ su kaçak tespiti için bir tesisatçı firma çağırdım ..Adamlar gözüktüğü gibi çıkmadı.. Hem esnaflıkları hemde tecrübe ve cihazları yetersiszidi.. Lakin Murat Bey İletişim hattı ile Tekirdağ su kaçağı tespiti yazarak onlara ulaşmak benim için büyük bir şans… Bu çocuklar Tekirdağ su kaçak tespiti için doğmuşlar…

 22. Yelda Dağlı says:

  Kolay gelsin ..Tekirdağ su sızıntısı tespiti için evimize gelip yardımcı olan Murat Bey iletişim hattının değerli ustalarına teşekkür ediyorum.. Gereksiz kırımlardan ve bir dünya masraf yapmadan bizi su kaçak sorunundan kurtardılar..

  1. Biz size teşekkür ederiz.

 23. Nejla Hanım says:

  Tekirdağ su kaçak tespiti için birini çağırdım..Sıcak su boru hattında düşme var dediler..Lakin su kaçağını bulamadılar.Ben de Murat usta iletişim hattını arayarak bu ekipten yardım istedim..Adamlar özel kamera sistemleri ile ile sıcak su da ki kaçağı bulup onardılar..Elinize sağlık ..İletişim Murat Bey hattı güzel bir sistem olmuş

  1. Her önüne gelen bu günlerde Tekirdağ su kaçak tespit firması olmuş..Lakin sonuca Tekirdağ halkı bizimle ulaşıyor..

 24. Merhabalar Tekirdağın her bölgesine su kaçağı tespit için servisiniz var mı?

  1. Nilay Hanım hoş geldiniz..Evet Tekirdağ için haftanın 7 günü her bölgesine fiyat farksız servis veriyoruz.

 25. Tekirdağ Yüzüncüyıl Mahallesinde oturuyorum Üç adet firma toprak tesisata sızan su kaçağını tespit edemedi.Bende Murat Bey İletişim hattını arayarak bu konuda yardım istedim. Dış hat toprak tesisat su kaçağını 30 dakika içinde tespit ederek konutumuzun ana su borusunu tamir ettiler.TESKİ bile bu konuda yetersiz iken bu arkadaşlar son teknolojik cihazlarla bizi mağduriyetten kurtardılar . Ellerine sağlık.

  1. Emin Bey Tekirdağ Dış Hat Toprak Tesisat Kaçağı bulmak bizim işimiz.Bizi izlemeye devam edin .

 26. Mücahit Köstek says:

  Hayırlı Akşamlar.Murat Bey . Tekirdağ su kaçağı tespiti için oldukça başarılı işler çıkaradığınız için sizi önerip tavsiye ettiler. Tekirdağ su kaçak tespiti için bize servis aracı göndermenizi talep ediyoruz.

  1. Servis ücretleri ve onarım için size dönüş yapılacaktır.Tavsiye eden müşteri ismi ile servis talep edenlere 100/50 indirim yapıyoruz.

 27. Sevgi Hanım says:

  Tekirdağ kaçak su tespiti için çağırıp servis hizmeti aldık. Oldukça başarılı ve saygılı servis ekipleri var. Disiplinli çalışıyorlar. Hem de dikkatliler. Evde çalışırken hiç bir yeri kirletmeden ve dağıtmadan düzenli tertipli olarak dairemi nasıl aldılar ise onarımdan sonra aynen temiz olarak teslim ettiler. Bu arkadaşları tavsiye etmek benim için gurur verici. Hak eden insanların önü açılmalı diyorum.

 28. iyi günler birkaç gündür bodrumda banyo ve tuvalet lerin altında akıyormuş gibi damlama var alttan strfor ile kaplanmış olduğu için sızıntının nerden olduğu belli değil ama muhtemelen gider borusunun olduğu boşluktan geliyor ve herhangi bir daire olabilir bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz ve maliyeti ne olur acaba teşekkür ederim

  1. Su kaçağı için şüpheniz varsa daire giriş önündeki vanayı kapatıp 10 dakika sonra musluklar kapalı olacak şekilde giriş vanasını açın .Eğer saat dönüyorsa temiz su kaçağı var anlamına gelir. Lakin çift daireli yerde iseniz yan komşunuzdan da olma ihtimali vardır. En kolayı aradığınız bölgeyi belirtip bizi aramanız olacaktır. Arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

 29. Osman Bey says:

  İyi geceler. Tekirdağ merkezde bayan kuaförü üzerine çalışan firmamızın lavabo tıkanıklığından kaynaklı su kaçağı tespiti ve onarımı için fedarkarca çalışmaları ile su kaçağından kurtulduk. Teşekkürler.

  1. Osman Bey tıkanıklık kaynaklı su kaçağı tespiti kırmadan hallettiğimiz bir yöntem olduğu için kesinlikle sorun kalmıyor.

 30. Tekirdağ su kaçak tespiti için bize gelen ekip sayesinde su kaçağından kurtulduk .Teşekkürler.

  1. Hamide Hanım Tekirdağ da bizi tavsiye etmeniz yeterli.

 31. Ayça Hanım says:

  Murat Bey sayesinde Tekirdağ su kaçak sıkıntısı sona erdi.Elinize sağlık Tekirdağ su kaçağı tespit ustaları.

  1. Ayça Hanım bizi seçmeniz Tekirdağ su kaçak arama servisi olarak öne almıştır.

 32. Ali Rıza Bey says:

  Şahsım adına ve bina sakinleri adına Tekirdağ dış hat su kaçağı tespitini noktasal olarak 30 dakika da çözen bu ekibi kutluyorum.

  1. Ali Rıza Bey sağ olun.

 33. Neşe Hanım says:

  Biz Tekirdağ su kaçak tespit olarak bulup çağırdık. Gerçekten su kaçağı cihazla noktasal tespit edilebiliyormuş .Gözümüzle gördük.Bravoo.

  1. Neşe Hanım Tekirdağ noktasal su kaçağı tespiti =tesisat kaçakları ustası sağ olun efendim.

 34. Döndü Hanım says:

  Tekirdağ da evimde tıkanıklık tespiti ile su kaçağı sebep olan cismi kanal açma makinası ile açarak Tekirdağ su kaçak sıkıntımı sona erdiren Murat Beye teşekkürler.

  1. Döndü Hanım Tekirdağ su kaçağına bazen tıkanıklık da sebep verebiliyor.Bu nedenle tıkanıklık tespiti ile su kaçağından kırmadan kurtulmak da mümkün.

 35. Kemal Bey says:

  Tekirdağ merkezi sistem deki su kaçağından tesisat kaçakları ustası yardımı ile sona erdi.

  1. Kemal Bey Tekirdağ su kaçağı tespit servisi olarak yanınızdayız.

 36. Tuğçe Hanım says:

  Tekirdağ da mutfakta su kaçağı vardı. Biz de Tekirdağ su kaçak tespiti kırmadan yazdık ve bu ekibe rastladık .Elinize sağlık Tekirdağ su kaçak derdimiz bu ekiple sona erdi.

  1. Tuğçe Hanım sağ olun.

 37. Ünal Bey says:

  Tekirdağ damlama şeklinde sinsi su kaçağını kimse bulamadı .Biz de tesisat kaçakları ustasından yardım istedik. Tekirdağ su kaçağı tespit formunu oluşturup servis talep ettik. Gelen ustalar temiz su kaçağını eliyle koymuşlar gibi buldular.

  1. Ünal Bey teşekkürler.

 38. Celal Bey says:

  Tekirdağ çatıdaki su sızıntısından dolayı Tekirdağ su kaçak tespit servisi çağırdım. Normalde çatı ustasının işi diye kimse gelmezken Tekirdağ tesisat kaçakları ustası gelerek su kaçağını bulup onardılar.

  1. Celal Bey su kaçağı olan her yerde varız.

 39. Nazmiye Hanım says:

  Çorlu robotla su kaçağı tespiti için hizmet talep ettim.Arkadaşlar geldiler su kaçağını bulup kırılan yeri onardılar. Sanki hiç kırılmamış gibi oldu .Ellerine sağlık.

 40. Nejla Hanım Avukat says:

  Çorlu cihazla su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorum . Allahım ne kadar saçma fiyatlar verenler oldu. En sonun da Tesisat Kaçakları Ustasına rastladım . Gerçek den profesyonel hizmet veriyorlar.Tavsiye etmekten mutluyum..

 41. Meryem hanım says:

  Çorlu da ikamet ediyorum .Bir tesisatçı yüzünden evimde sarartı ve döküntüler başladı . Sıradan su kaçağı tespit firmasıyız diye gelip de sorunumu çözemeyenler oldu. Bayağı su kaçak tespit firmasını eleyerek Murat Usta İletişim Hattından servis istedik . Tekirdağ için bu arkadaşlar bulunmaz ustalar.Ellerinize sağlık..

  1. Meryem Hanım Tekirdağ su kaçağı tespiti ve Tekirdağ tıkanıklık açma ile tüm servislerimiz sizler için indirimli.İlginiz için teşekkürler.

 42. Lütfi Bey says:

  Oldukça başarılı bir ekipleri var,Tekirdağ su kaçağı bulan firmalar arasında en iyisiyle çalışmak bizi memnun etti.

  1. Lütfi Bey memnuniyetiniz bizim için önemli.

 43. Zehra Hanım Muhasebeci says:

  Tekirdağ su kaçağı tespiti için doğru insanları seçtiğimi biliyordum .Elinize sağlık.

 44. Zehra Hanım biz Tekirdağ su kaçağı tespiti için 6 senedir bölgede hizmet veriyoruz..Artık arızaları ezbere bilir hale geliyoruz.

 45. Hamit Bey Öğretmen says:

  Tekirdağ müstakil evimde oluşan su kaçak tespiti için yardım aldık . Tesisat Kaçakları Ustası bu konuda oldukça iyi. Teşekkürler.

 46. Gizem Hanım Avukat says:

  Tekirdağ da dükkanıma gelen üst kat komşumdaki sızıntıyı tespit ederek onardılar. Bende rahatladım.

 47. Hasan Bey Doktor says:

  Merhaba . Tekirdağ su kaçak tespiti için bu ekibinin neler yapabileceği hakkında özellikle bu yorumu yapıyorum . Para her şey değil önemli olan doru ve güzel çalışan bu insanların yolunu açmak olduğuna inanarak yazıyorum Başarılarınız devamını dilerim.

  1. Hasan Bey her şey işini sevmekle başlar. Gerisi başarıyı getirir.

 48. Neşet Bey Büfe İşletmecisi says:

  Tekirdağ Noktasal Su Kaçağı Tespiti için gelen Tesisat Kaçakları Ustasına yardımcı olduklarından dolayı teşekkür ederim.

 49. Kibar Hanım Ev Hanımı says:

  Tekirdağ Su Kaçak Tespit ekibi geldi gider borusundaki çatlak kısmı kamera ile bulup lokal onarım yaptılar. Böylece tahribat ve fazla masraf çıkmadan çözüldü..

 50. Leman Hanım Ahçı says:

  Tekirdağ da ki lokantamız da oluşan oluşan su kaçak tespit işlerimizde bize yardımcı olan Tesisat Kaçakları Firmasına teşekkür ederiz.

  1. Leman Hanım İşletmelere olan servis hizmetimiz bizim için çok önemli. Önceliğimiz Ticarethane sahiplerine yöneliktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir