Tıkanıklık Açma 0.(532) 410.64.59

PROFESYONEL TIKANIKLIK AÇMA HİZMETİ

KIRMADAN KAMERALI SİSTEMLE TÜM TIKANIKLIKLARI AÇIYORUZ

Kırmadan Tıkanıklık Açma

İstanbul ve Anadolu ve Avrupa bölgesinde kırmadan tıkanıklık açma servisi denince ilk akla gelen firma olarak sizlere profesyonel cihazlarımızla hizmet sunmaktayız. Robotla tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanmak için ya da  numaralarımızdan servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Yüksek Alman teknolojisi ile tüm Tıkanıklık Açma sorununu Hızlıca Çözelim

Neden Robotla Tıkanıklık Açma Hizmeti Almalısınız ?

Günümüz şartlarında kullanılan ilkel yöntemler tıkanıklık açmak için yeterli olmamaktadır. Aksine tıkalı olan hatta zarar vererek daha büyük masraflara neden olabilmektedir. Kırmadan tıkanıklık açma servisi ekiplerimiz kısa süre içerisinde kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlarla tıkanıklığa müdahale eder ve sorunu ortadan kaldırır.

Kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde hiçbir kırmadan dökmeden tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiriyor ve konutunuza hiçbir şekilde zarar vermiyoruz.

Robotla Kırmadan Tıkanıklığı Açıyoruz, Ardından Kameralı Görüntüleme yaparak Garantili Çözüm Sunuyoruz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Kullanmış olduğumuz kameralı tıkanıklık açma cihazları ile tıkalı giderlerinize zarar vermeden sorunu ortadan kaldırıyoruz. Kullandığımız kanal görüntüleme kameraları ile tıkalı olan bölgeyi kolaylıkla tespit edebiliyoruz . Ardından robotla tıkanıklığı açıyor ve sorunsuz şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Kameralı Tıkanıklık Açma

Kameralı tıkanıklık açma hizmetini vermemizin sizlere en önemli artısı kapalı alanda bulunan giderlerin içerisini görüntüleyerek tıkanıklığın tam anlamıyla açılıp açılmadığını sizlere göstermektir. Robotla tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirdikten sonra ekiplerimiz kanal görüntüleme cihazı ile pimaş gideri açma yapılan alanı kontrol eder. Yüksek çözünürlüklü kameramız sayesinde hattın içi kontrol edilerek sizlere teslim edilir. Görüntülü tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanmak için ya da 0.532.410.64.59 numaralı hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz kullandığı profesyonel cihazlar sayesinde tıkalı olan hatta hızlı bir şekilde müdahale ediyor ve sizlere kalıcı çözümler sunuyor. Tıkalı tuvalet açma servisi ustalarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Klozet tıkanıklığı açma işlemi esnasında tıkanıklığın durumuna göre klozetin sökülmesi gerekebilmektedir. Söküm işleminden sonra tıkanıklık açma ekiplerimiz sorunu kısa sürede ortadan kaldıracaktır. Tıkalı klozet açma servisi için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Profesyonel ekipmanlarımızla tıkanıklık olan bölgeyi tespit ederek noktasal olarak robotla açıyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma hizmetini yine aynı şekilde kullandığımız profesyonel cihazlar yardımıyla kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Tıkalı lavabo açma hizmetimiz için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Mutfak Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Mutfak tıkanıklığı açma işlemi en titizlik gerektiren tıkanıklık açma türüdür. Konutumuzda en hijyenik olması gereken alanların başında gelen mutfak bölümünde yaşanan tıkanıklıklar hem mutfakta kötü kokulara sebebiyet verecek hem de mutfağın kullanımına engel teşkil edecektir. Mutfak gideri açma ekiplerimiz tıkanıklık açma robotu ile tıkalı olan hatta müdahale ederek mutfak tıkanıklık açma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Banyo Tıkanıklığı Açma Nasıl Açılır ?

Banyo tıkanıklığı açma ekiplerimiz banyonuzda tıkalı olan hatta hızlı servis hizmetiyle müdahale ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Banyo gideri açma konusunda uzman ekiplerimiz giderdeki sorunu görüntüleyerek tıkalı hatta müdahale etmektedir.

Profesyonel hızlı Tıkanıklık Açma için arayın.0.532.410.64.59

Süzgeç Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Süzgeç gideri tıkanıklığı açma banyo ve balkonlarımızda çokca karşılaştığımız bir sorundur. Balkon tıkanıklığı açma ve süzgeç gideri tıkanıklığı açma hizmeti verirken gider borularına oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Süzgeç tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra bol suyla test edilmesi gerekmektedir.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Gider tıkanıklığı açma ekiplerimiz profesyonel cihazlar yardımı ile tıkalı olan gidere müdahale ederek gider tıkanıklığı problemini ortadan kaldırır. Tıkalı gider açma ekiplerimiz kırmadan tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirdikten sonra kamera ile görüntü alarak sizlere hattın son durumunu göstermektedir.

Pimaş Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Yoğun yağ birikintilerinin olduğu tıkanıklıklarda ya da boru çapının büyük olduğu yerlerde pimaş yıkama hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Pimaş temizleme ustalarımız kullandıkları basınçlı gider temizleme cihazları ile tıkalı olan hattı ilk günki haline getirmektedirler. Yapılan gider yıkama işlemi sonrası görüntüleme işlemi yapılarak hattın temizlendiği ve son durumu gösterilmektedir. Pimaş temizliği işleminde kullanılan cihazın basınç gücü ve ustanın tecrübesi oldukça önemlidir. Pimaş yıkama hizmetimizden yararlanmak için ya da numaralı hatlarımızdan servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Tıkanıklık Tespiti Nasıl Yapılır ?

Profesyonel Boru içi Görüntüleme Kamerası ile Tıkanıklık Tespit edilerek Gider Borusunu kırmadan Açıyoruz 0.532.410.64.59

Tıkanıklık tespiti kullanmış olduğumuz kanal görüntüleme cihazları ile görüntü alınarak sağlanmaktadır. Tespit esnasında hattın içerisinde bulunan yabancı maddeler, atıklar gözlemlenir ve robotla kırmadan tıkanıklık açma işlemi yapılırken bu maddelere uygun başlık kullanılır. Tıkanıklık tespiti yapıldıktan sonra tıkalı hatta en yakın yerden müdahale edilir ve sorun giderilir. Tıkalı gider tespiti yapılırken kullanılan görüntüleme cihazının görüntü kalitesi ve işlevselliği en önemli etkenlerden biridir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir